Ziraat Türkiye Kupası'nda günün sonuçları
Günün en büyük sürprizini İttifak Holding Konyaspor'u uzatmada bulduğu golle eleyen TFF 2. Lig ekibi Eyüpspor yaptı.
Ziraat Türkiye Kupası 4. turu dün oynanan 8 karşılaşmayla başladı.
Günün en büyük sürprizini İttifak Holding Konyaspor'u uzatmada bulduğu golle eleyen TFF 2. Lig ekibi Eyüpspor yaptı.
Bugün oynanan karşılaşmalar sonrası; Aytemiz Alanyaspor, Antalyaspor, Çaykur Rizespor, Aadanaspor, Altınordu, Eyüpspor, Hekimoğlu Trabzonspor ve Altay 5. tur'a yükseldi.
Kupa'da bugün ve perşembe günü oynanacak karşılaşmaların programıyla buügnkü maçlarda alınan sonuçlar şöyle:
Ziraat Türkiye Kupası 4. Turu programı şöyle:
29 Ekim Salı:
13.00 Hekimoğlu Trabzon-Ekol Göz Menemenspor: 3-0
13.00 1074 Çankırıspor-Çaykur Rizespor: 1-3
13.00 Altınordu-Amed Sportif Faaliyetler: 3-1
13.45 Niğde Anadolu-Antalyaspor: 0-0 (Penaltılarla Antalyaspor)
14.30 Eyüpspor-İttifak Holding Konyaspor: 1-0
16.30 Altay-Görelespor: 1-0
18.30 Adanaspor-Diyarbekirspor: 3-0
20.30 Aytemiz Alanyaspor-İnegölspor: 3-0
30 Ekim Çarşamba:
13.00 Vanspor-Sancaktepe (Van Atatürk)
13.00 Gümüşhanespor-Yılport Samsunspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.00 Kastamonuspor 1966-Anagold 24Erzincanspor (Kastamonu Gazi)
13.30 Keçiörengücü-Siirt İl Özel İdaresi (Aktepe)
13.30 Payasspor-Manisa FK (Payas İlçe)
13.45 Kemerspor 2003-Kasımpaşa (Kemer İlçe)
14.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa)
14.00 İstanbulspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
14.00 Karacabey Belediyespor-Tuzlaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.30 Gençlerbirliği-Esenler Erokspor (Eryaman)
18.30 Göztepe-Sivas Belediyespor (İzmir Atatürk)
20.30 Tarsus İdmanyurdu-Fenerbahçe (Stadı henüz açıklanmadı)
31 Ekim Perşembe:
13.00 Bayburt Özel İdare-Bursaspor (Bayburt Genç Osman)
13.45 Başkent Akademi-Demir Grup Sivasspor (OSTİM)
14.30 Kırklarelispor-MKE Ankaragücü (Kırklareli Atatürk)
16.30 İstikbal Mobilya Kayserispor-Bayrampaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
18.30 Gaziantep FK-Turgutluspor (Kalyon)
20.30 Yukatel Denizlispor-İçel İdmanyurdu (Denizli Atatürk)