UEFA Avrupa Ligi'nde 24 karşılaşma oynanacak

UEFA Avrupa Ligi 3. Haftası'nda bugün 24 karşılaşma oynanacak.


UEFA Avrupa Ligi'nde 24 karşılaşma oynanacak

UEFA Avrupa Ligi 3. Haftası'nda bugün 12 grupta 24 karşılaşma oynanacak.

Beşiktaş Sporting Braga karşısında

K Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş 3. Hafta maçında Portekiz'in Sporting Braga takımıyla karşılaşacak.

Vodafone Park'ta 24 Ekim Perşembe günü oynanacak karşılaşmanın başlama saati 19:55.

beIN Sports 77. Kanal'dan naklen yayınlanacak olan mücadeleyi İspanya Futbol Federasyonu'ndan Alejandro Hernandez yönetecek.

K Grubu'ndaki diğer mücadelede Slovan Bratislava ile Wolverhampton TSİ 19:55'te karşı karşıya gelecekler.

Trabzonspor'un rakibi FC Krasnodar

UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda mücadele eden Trabzonspor 3. Hafta maçında Rusya'nın FC Krasnodar ekibiyle karşılaşacak.

Trabzonspor - FC Krasnodar karşılaşması 24 Ekim Perşembe günü saat 22:00'de Medical Park Stadyumu'nda oynanacak. beIN Sports 77. Kanal'dan naklen yayınlanacak olan mücadeleyi Harald Lechner yönetecek.

Grubun diğer maçında ise Getafa ile FC Basel İspanya'da karşılaşacak. Mücadele TSİ 22:00'de başlayacak.

Başakşehir Wolfsberg'i konuk ediyor

UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda mücadele eden Medipol Başakşehir 3. Hafta maçında Avusturya'nın Wolfsberg takımını konuk ediyor.

24 Ekim Perşembe günü Başakşehir Stadyumu'nda oynanacak karşılaşmanın başlama saati 19:55.

beIN Sports 78. Kanal'dan naklen yayınlanacak olan mücadeleyi Bosna Hersek Futbol Federasyonu'nda İrfan Peljto yönetecek.

J Grubu'ndaki diğer maçta AS Roma ile Mönchengladbach TSİ 19:55'te İtalya'da karşı karşıya gelecekler.

Ligde 3. Hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

A Grubu

19.55 Karabağ (Azerbaycan) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

22.00 Sevilla (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg)

B Grubu

22.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Kopenhag (Danimarka)

22.00 Malmö (İsveç) - Lugano (İsviçre)

C Grubu

22.00 Getafe (İspanya) - Basel (İsviçre)

22.00 Trabzonspor (Türkiye) - Krasnodar (Rusya)

D Grubu

22.00 PSV (Hollanda) - LASK (Avusturya)

22.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - Rosenborg (Norveç)

E Grubu

22.00 Rennes (Fransa) - Cluj (Romanya)

22.00 Celtic (İskoçya) - Lazio (İtalya)

F grubu

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Standard Liege (Belçika)

22.00 Arsenal (İngiltere) - Vitoria (Portekiz)

G Grubu

19.55 Porto (Portekiz) - Rangers (İskoçya)

19.55 Young Boys (İsviçre) - Feyenoord (Hollanda)

H Grubu

19.55 Ludogorets (Bulgaristan) - Espanyol (İspanya)

19.55 CSKA Moskova (Rusya) - Ferencvaros (Macaristan)

I Grubu

19.55 Gent (Belçika) - Wolfsburg (Almanya)

19.55 Saint-Etienne (Fransa) - Olexandriya (Ukrayna)

J Grubu

19.55 Roma (İtalya) - Borussia Mönchengladbach (Almanya)

19.55 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Wolfsberger (Avusturya)

K Grubu

19.55 Slovan Bratislava (Slovakya) - Wolverhampton (İngiltere)

19.55 Beşiktaş (Türkiye) - Braga (Portekiz)

L Grubu

19.55 Partizan (Sırbistan) - Manchester United (İngiltere)

19.55 AZ Alkmaar (Hollanda) - Astana (Kazakistan)