3 'istifa', 2 'devam'

Dün gerçekleştirilen Kulüpler Birliği toplantısında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve yönetiminin geleceğiyle ilgili de konuşuldu. Bazı kulüpler seçime gidilmesini talep ederken bazı kulüpler buna karşı çıktı.

3 'istifa', 2 'devam'
14 Aralık 2023 - 10:49 - Güncelleme: 14 Aralık 2023 - 13:09
Kulüpler Birliği'nin dünkü toplantısında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve yönetiminin istifasını isteyip istememe konusu da konuşuldu.

Kasımpaşa, İstanbulspor ve Fatih Karagümrük kulüpleri TFF’den memnun olmadıklarını belirtip, "Genel kurula gidelim" dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, "Bu yönetimi daha 6 ay önce seçtik. Eğer bir sorun varsa bu hepimizin sorunudur" diyerek karşı çıktılar.

Kulüpler Birliği Başkanı Ali Koç toplantı sonrası, "TFF’nin istifasını istiyor musunuz?" sorusuna "TFF’den memnun olan az sayıda kulüp var. Hiç memnun olmayanlar var. TFF bir irade göstereceğini bildirdi, ne olacağını göreceğiz." cevabını verdi.

(Hürriyet)

Fatih Karagümrük'ten yalanlama geldi!

VavaCars Fatih Karagümrük Kulübü, resmi sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamayla bu haberin gerçeği yanıtmadığını duyurdu.

İşte Karagümrük'ten yapılan o açıklama:

"Bugün, Hürriyet internet haberde yer alan "TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi istemeyen 3 kulüp seçim önerdi" başlıklı haber gerçeği yansıtmamaktadır.

Sanıyoruz ki bu durum, TFF'ye ve medyaya, kendilerini bilgi sızdırmakla görevli sanan kişi veya kişilerin, haberin sonuçlarından menfaat umma çabasından kaynaklanmıştır."

YORUMLAR

  • 0 Yorum