Abdullah Avcı'dan istifa sorusuna yanıt

Abdullah Avcı, basın toplantısında "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Ben bir oyun kültürü oluşturmaya çalışıyorum. Beşiktaş daha önce de zor durumdan kafasını kaldırmıştır. Yine öyle olacaktır." yanıtını verdi.

-----------------------------
Abdullah Avcı'dan istifa sorusuna yanıt
29 Eylül 2019 - 22:07

Trabzonspor'a deplasmanda farklı mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam istifayı düşünmediğinin sinyallerini vererek şöyle konuştu:

"6 maç oldu ve hem Beşiktaş hem de benim adıma yaşamadığımız bir süreç yaşıyoruz. Geriye düşüne kadar oyunda her şey var ama golü yedikten sonra kopmalar yaşıyoruz. Büyük takım refleksi göstermemiz lazım."

 ''Bunun altından en iyi şekilde, en sağlıklı şekilde, kafamızı kaldırarak devam edeceğiz. Beşiktaş taraftarının desteğiyle. Esas olan Beşiktaş'tır. Neden böyle bir kırılgan yapımız var, bunların hepsinin üstüne çalışacağız." 

"Başkanımız Fikret Orman bu kulübe önemli hizmetler yapmıştır. Biz saha içinde takımı nasıl düzeltiriz, bu tarafında çalışacağız. Bu olumsuz havayı da oyuncularla iletişim kurup en iyi şekilde yukarı çekmeye çalışıyoruz. Beşiktaş büyük bir camiadır. Yönetim buna benzer durumlar yaşamıştır ama kendi içlerinde mutlaka bu durumu çözeceklerdir." 

İstifayı düşünmüyor

Abdullah Avcı, basın toplantısında "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna ise, "Ben bir oyun kültürü oluşturmaya çalışıyorum. Beşiktaş daha önce de zor durumdan kafasını kaldırmıştır. Yine öyle olacaktır." yanıtını verdi.

--------------

YORUMLAR

  • 0 Yorum