Abdullah Avcı: ''Ders çıkaracağız''

Alanyaspor'a mağlup olan Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı, bu sonuçlardan ders çıkaracaklarını söyledi.

Abdullah Avcı: ''Ders çıkaracağız''
08 Mart 2021 - 18:50 - Güncelleme: 08 Mart 2021 - 19:52
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Aytenmiz Alanyaspor'a mağlup oldukları maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Abdullah Avcı, alınan sonuca rağmen genel olarak iyi durumda olduklarını dile getirdi.

Bu sonuçlardan ders çıkaracaklarını dile getiren Abdullah Avcı ''Başladığımız noktadan geldiğimiz nokta çok iyi. Kazansak belki daha yukarı yapıştığımız bir durum var. Geldiğim günden bu yana hep kazanma amaçlıydı, bunun da baskısı olabiliyor. Aynı oyuncu grubundan devam ediliyor. Buradan ders çıkaracağız ve tekrar kazanmak ve Trabzonspor için daha iyi oyunlar ve skorlar yaparak devam etmemiz lazım'' ifadelerini kullandı.

Yaptıkları hatalara dikkat çeken Avcı ''Modern futbol uygulamaya çalışıyor Alanyaspor. Onlar daha çok topa sahip olacaktı, bu belliydi. Zaman zaman baskıyı doğru yaptık, zaman zaman bekledik. Oyun aslında dengeli gidiyordu, gole kadar. Orada biraz daha sakin olmamız gereken yerde çabuk oynadığımız ve dönüşte gol yediğimiz durum oluştu. Sonra geçişten 2. golü yedik, hamleler, penaltı, oyunu değiştirmek istedik ve sonra yine geçişten gol yedik. Planların dışına çıkınca geçişler verebiliyorsun'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum