Aboubakar'dan sert çıkış: Çok fedakarlık yaptım...'

Vincent Aboubakar, hakkında ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu belirtip ekledi. Sergen Yalçın ile Burak Yılmaz’ın ‘çeşitli bahanelerle kasten oynamayıp maç seçiyor’ imasında bulunduğu Kamerunlu santrfor, “Sakat ya da cezalı olmadığım hiçbir dönemde takımlarımı yalnız bırakmadım. Son dönemde yaşadığım hastalıkları ve sakatlıkların ciddiyetini kulüp doktorları biliyor. Hakkımda o iddiayı ortaya atanlara cevabımı sahada vereceğim” dedi.

Aboubakar'dan sert çıkış: Çok fedakarlık yaptım...'
19 Kasım 2023 - 08:55 - Güncelleme: 19 Kasım 2023 - 09:03
Beşiktaş’ta, eski teknik direktörler Sergen Yalçın ile Burak Yılmaz’ın ‘çeşitli bahanelerle kasten oynamayıp maç seçiyor’ iddiasında bulunduğu Vincent Aboubakar, hakkındaki suçlamaları bir kez daha yalanladı ve gereken cevabı sahada vereceğini söyledi. Hastalık ve sakatlık gerekçeleriyle takımının son 4 maçında oynayamayan Kamerunlu santrfor, kulüp asbaşkanı Emre Kocadağ’la yaptığı görüşmede, bugüne dek formasını giydiği her kulüpte özveriyle mücadele ettiğini vurguladı.

Doktorlar biliyor

Aboubakar, “Ben, hangi kulüpte olursam olayım, aldığım paranın hakkını sonuna kadar veren bir futbolcuyum. Sakat ya da cezalı olmadığım hiçbir dönemde takımlarımı yalnız bırakmadım. Yeri geldiğinde fedakârlık yapıp sahaya çıktım. Son dönemde yaşadığım hastalıkları ve sakatlıkların ne denli önemli olduğunu Beşiktaş Kulübü doktorları biliyor. Taraftarlarımız rahat olsun, Samsunpor maçında oynayacağım ve beni haksız yere suçlayanlara cevabımı sahada vereceğim” dedi.(Hürriyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum