Acun Ilıcalı: Fenerbahçe TV'nin sorumluluğunu üstlendim

Ünlü televizyon patronu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe TV'nin sorumluğunu aldığını ve projeleri yönetimle konuştuğunu söyledi.

Acun Ilıcalı: Fenerbahçe TV'nin sorumluluğunu üstlendim
04 Ekim 2018 - 00:29 - Güncelleme: 05 Ekim 2018 - 00:13

TV8'in patronu olan ve Fenerbahçelili'ğiyle bilinen Acun Ilıcalı, CNN Türk'teki 'Buket Aydın ile 40'a konuk oldu ve Fenerbahçe TV'nin sorumluğunu aldığını belirtti.

Acun Ilıcalı, "Bana verildi diye bir durum yok. Sorumluluğunu aldım diyelim, doğru. Fenerbahçe TV için sağ olsunlar beni çağırdılar, 'Bu konuda yardımcı olabilir misin?' diye görüş bildirdiler. Ben konu Fenerbahçe olduğu zaman sevdiğim, gönül verdiğim bir kulüp. Hepimizin tuttuğu kulüpler var. Bir şekilde hepimiz o kulübe faydalı olmaya çalışıyoruz, ürünlerini alıyoruz, maça gidiyoruz. Şimdi benim hacmim daha büyük olduğu için hani bundan daha fazlasını yapabildiğim için açıkçası o yönde de hizmet vermek istiyorum. Bu tamamen gönlümden gelen, çocukluğumda bana çok mutluluk yaşatmış olan bir kulübe borcum gibi görüyorum." yorumunu yaptı.

Fenerbahçe TV ile ilgili yaptığı görüşmeye de değinen Acun Ilıcalı, "Bu yönde de açıkçası teklif geldiği zaman orası ile ilgili ciddi bir değişiklik olması gerektiğini söyledim. Bununla ilgili de projeyi yönetime ilettim. Onlar da etkilendiler. Ben açıkçası olayın organizasyonunu yapıp destek de vereceğim. Fenerbahçe TV ve Fenerbahçe'nin dijital hesapları bambaşka bir yere gelecek. Televizyonculuktaki bildiğimiz, gördüğümüz bütün her şeyi kulübümüz için kullanacağız" şeklinde konuştu..


YORUMLAR

  • 0 Yorum