Ahmet Nur Çebi yeni hoca kararını açıkladı

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın ayrılığı sonrası yenik direktör için çalışmalar devam ederken başkan Ahmet Nur Çebi'den dikkat çeken açıklamalar geldi.

Ahmet Nur Çebi yeni hoca kararını açıkladı
23 Aralık 2021 - 23:15 - Güncelleme: 24 Aralık 2021 - 01:23
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Göztepe maçı sonrası Önder Karaveli'nin geleceği hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Önder Karaveli'ye destek veren Çebi, "Sergen hocamız giderken çok üzüldüm. Önder Hoca böyle devam ettiği müddetçe ki bence böyle devam edecektir, bizim onun arkasında durmamız lazım. Asil bir duruşu var. Allah eksikliğini vermesin. Her şey iyi gidiyorsa, başarılıysak, devam etsin senelerce. Şu anda Önder hoca takımı çok iyi idare ediyor. Tercihlerimizden biri kim olur, onu şu anda tartışmak istemiyorum. Şans hocamızın. Önce Önder hocamıza imkan tanımamız gerekiyor. Onun yolu açık olsun." şeklinde konuştu.

'Devam etmek istiyoruz'

Çebi, "Katar'daki Süper Kupa maçında Önder hoca takımın başında olur mu?" sorusuna ise "Olur olur. Neden olmasın? Biz hocamızla o maçtan sonra da devam etmek istiyoruz ama kendimi diğer konulara karşı da tedbirli etmek durumundayım. Hocamla yürümeyi istiyorum. Hocam, iyidir. Tercihimdir. Projelerime uygundur. Yönetim kurulu da arzulu, taraftar da istekli. Önder hocanın hak ettiği bir şeyi, elinden bir başkasının alması mümkün değil. Zaman ne gösterir" diyerek yanıt verdi.

Ahmet Nur Çebi sözlerini, "Önder Hoca'nın hak ettiği bir şeyi, Önder Hoca'nın elinden başka birinin alması söz konusu değil" ifadeleriyle tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum