Alanyaspor'da Farioli dönemi başladı!

Alanyaspor, Bülent Korkmaz ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlük görevine Francesco Farioli'nin getirildiğini açıkladı.

Alanyaspor'da Farioli dönemi başladı!
31 Aralık 2021 - 16:08
Süper Lig ekiplerinden Alanyaspor, yeni teknik direktörünü açıkladı.

Akdeniz ekibi, Bülent Korkmaz ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlük görevine Francesco Farioli'nin getirildiğini duyurdu.

İşte yapılan resmi açıklama;

İmza töreninde konuşan başkanımız Hasan Çavuşoğlu; "Sezon başından bu yana birlikte çalıştığımız Bülent Korkmaz hocamızla karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Bülent hocamıza ve ekibine, Aytemiz Alanyaspor'umuza vermiş olduğu emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni hocamız Francesco Farioli bildiğiniz gibi geçen sezon ekibimizde yer almaktaydı. Daha sonra Fatih Karagümrük'e teknik direktör olarak gitmişti. Oradan da geçtiğimiz zamanlarda ayrılmıştı. Biz de Francesco hocamızla yolumuza devam etme kararı aldık. Kendisi bildiğimiz ve inandığımız bir hocamız. Kulübümüze faydalı olacağına da inanıyoruz. Aytemiz Alanyaspor'umuzun daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalar yapacağız. Hayırlı ve uğurlu olsun." dedi

Teknik Direktörümüz Francesco Farioli ise, "Eve döndüğümden dolayı çok mutluyum. Burada olmak benim için büyük bir şeref. Başkanımızla çok iyi bir diyalogumuz var. Beni her zaman destekledi. Bir gün tekrar buluşacağımızı ben giderken de konuşmuştuk. Beni tekrar buraya getirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Aytemiz Alanyaspor'u hak ettiği yerlere taşımayı hedefliyoruz. Bana bu fırsatı verdiği için çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum