Albayrak: Eğer forvet alsaydık UEFA'dan ceza gelebilirdi

Galatasaray yöneticisi Albayrak, hedef oldukları konuya açıklık getirdi. "Yapmadığımız transferin hesabını verebiliriz ama camia ikinci Avrupa cezasını kaldıramaz. Taraftarların istediği transferleri yapsaydık seneye belki Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyecektik!"

Albayrak: Eğer forvet alsaydık UEFA'dan ceza gelebilirdi
03 Eylül 2018 - 11:56

Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan'ın haberine göre; Galatasaray'da 4-0'lık Trabzonspor bozgunu sonrası en çok konuşulan Gomis'in yerinin doldurulmaması oldu. Forvet transferini gerçekleştiremediği için çok üzgün olan G.Saray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın morali dönüş yolunda çok bozuktu. Maç sonu konuşmak istemeyen Albayrak, dönüş yolunda yakın çevresine içini döktü. "Gittiğim her yerde 'Golcüalacak mısınız?' diye soruyorlardı" diyen sarı-kırmızılı yönetici transfer sürecini şu sözlerle anlattığı öğrenildi:

EN ÇOK BİZ İSTEDİK

"Herkes transfer istiyor, inanın yönetim olarak biz de herkesten çok forvet istedik ama kulübün geleceğini de düşünmeliyiz. Gerçekleşmeyen transferlerin hesabını verebiliriz ama bu camia ikinci bir Avrupa cezasını kaldıramaz. Mali gerçekler ve UEFA ile anlaşmamız ortada. Eğer taraftarın istediği transferleri yapAntalyamali disiplin sınırını aşacak ve seneye şampiyon bile olsak belki Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyecektik! İşte bunun hesabını kimseye veremezdik."

YORUMLAR

  • 0 Yorum