Ali Koç Belçika Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği geceye katıldı

Sarı-lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç ise Avrupa'daki Fenerbahçe derneklerinin kulübü temsil ettiğini belirterek, faaliyetlerinin öneminin altını çizdi.

Ali Koç Belçika Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği geceye katıldı
25 Ekim 2018 - 11:09

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Anderlecht ile bu akşam oynanacak UEFA Avrupa Ligi karşılaşması öncesi Belçika Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği geceye katıldı.

Etkinliğe Fenerbahçe Genel Sekreteri Sevil Zeynep Becan, yöneticilerden Acar Sertaç Komsuoğlu, Mustafa Kemal Danabaş, Selahattin Baki, Metin Şen, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan ve Ozan Korman Tarman katıldı

Belçika Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mahmut Korkmazer, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yöneticileri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtirken, Anderlecht maçı için çok iyi hazırlandıklarını ve bundan sonra da faaliyetlerini artırarak sürdüreceklerini açıkladı.

Sarı-lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç ise Avrupa'daki Fenerbahçe derneklerinin kulübü temsil ettiğini belirterek, faaliyetlerinin öneminin altını çizdi. Başkan Koç, Belçika Fenerbahçeliler Derneği'nin Fenerium'dan çok büyük miktarda ürün satın alarak kulübe maddi destek verdiğini de belirtti.

Organizasyonun davetlileri arasında Türkiye'nin Brüksel Büyükelçisi Zeki Levent Gümrükçü ve Saint-Josse'nin Türk Belediye Başkanı Emir Kır da bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, etkinlik kapsamında taraftarımızla da bir araya geldi, yeni kongre üyelerine de rozetlerini taktı ve çok sayıda fotoğraf çektirdi.

Karşılıklı hediyeler verilen etkinliğin sonunda üzerinde 'Başkanımız Ali Koç Brüksel'e hoşgeldiniz' yazılı bir pasta kesildi. Pasta kesimine sarı-lacivertli kulübün eski futbolcuları Serhat Akın ve Önder Turacı da katıldı.

Fotoğraflar: Semih Bahadır (fenerbahce.org)


YORUMLAR

  • 0 Yorum