Ali Koç: Bugünden itibaren Fenerbahçe çağı başlıyor

Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda üçüncü kez başkanlığa seçilen Ali Koç, açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: Bugünden itibaren Fenerbahçe çağı başlıyor
09 Haziran 2024 - 20:36
Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda mevcut başkan Ali Koç, yeniden başkan seçildi. 

Kürsüye çıkan Ali Koç, şu ifadeleri kullandı:

Güzel, demokratik, heyecanlı, yeri geldiği zaman coşkulu, yeri geldiği zaman gergin bir kongreyi daha tamamladık. 28 bin kongre üyemiz oy kullandı. Bu Fenerbahçe demokrasisi adına büyük bir rekordur. Türkiye'de hiçbir kulüp bu rakamlara yaklaşamıyor. Fenerbahçe büyüklüğünü kongrede de gösterdik.

Fenerbahçe çağı başlıyor

Kongrede yarıştığım sayın Aziz Yıldırım ve ekibine, siz değerli kongre üyelerimize şahsım, yönetim kurulum ve tüm camiamız adına teşekkür ediyoruz. Fenerbahçe çağı bugünden itibaren başlıyor.

Kimse daha büyük değildir

Başarılara doyacağımız, dünyada Fenerbahçeli olmayan taraftarların da Fenerbahçe'yi izleyeceği, hayran sayımızın artacağı, marka değerimizin gelişeceği, ulusal ve uluslararası başarı elde edeceğimiz dönem inşallah başlamaktadır. Fenerbahçe adını duyunca rakiplerimiz irkilecek. Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir. Bütün dünyaya Fenerbahçe'nin büyüklüğünü gösterme zamanıdır. Herkes bu çorbada tuzu olsun. Dostluk dizelerini artık sıkı sıkıya kenetleneceğiz.

TFF'ye gönderme

Artık Fenerbahçe'nin hocasını, oyuncusunu sosyal medyada çerez etmeyelim! Enerjimizi yıkmak istediğimiz sistem için harcayalım. Riva'da bu akşam sonuçlardan memnun olmayan biri vardır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum