Ali Koç: ''Kabus gibi bir yıldı...''

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kasımpaşa maçı sonrası dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: ''Kabus gibi bir yıldı...''
05 Ocak 2021 - 02:52 - Güncelleme: 05 Ocak 2021 - 02:53
Kasımpaşa'yı 3 golle geçtikleri maçı tribünden takip eden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, maçın ardından çarpıcı sözler kullandı.

VAR kararlarını eleştiren Koç, ''Kabus gibi geçen bir seneyi geride bırakıyoruz, Allah bir daha böylesini göstermesin. Son birkaç haftadır enteresan olaylar yaşanıyor. Gerek VAR odasındaki kararlar, standardı yakalamaya çalıştığınız bir ortamda standartsızlık artıyor, ne kadar çok bağrılıp çağrılırsa, ne kadar şikayet edilirse sanki birkaç hafta sonra meyvesi alınıyor. Bu maçta 2 VAR'lık pozisyon var, biri penaltı pozisyonumuz. Bizimkini izledim devre arasında, maçın sonunda da Kasımpaşa'nın penaltısının VAR'a çağrılmayı hak edecek bir pozisyon olduğunu ifade ediyorlar. Şaşırıyoruz, endişeleniyoruz, bu nasıl bu kadar devam edecek? Federasyonumuzun hukuk ve disiplin kurullarının aldığı enteresan kararlar var. Futbol tarihimizde bugüne kadar 1-2 defa olmuş, kart kararının affedilmesi, değiştirilmesi var ki hatalı karar olduğuna ben de inanıyorum.'' ifadelerini kullandı.

Transfer konusunu da değerlendiren Ali Koç, ''1-2 takviye olacak. Hem hocamız, hem scoutlar bir şeyler sundular, karar vereceğiz. Geçmişin aksine, transfer penceresinde maçlar olmazdı, şimdi iki misli maç var, dolayısıyla dengeli gitmemiz gerekiyor.'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum