Ali Koç'tan Fatih Terim açıklaması

Sivasspor mücadelesinin ardından sarı-lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç açıklamalarda bulundu.

Ali Koç'tan Fatih Terim açıklaması
15 Aralık 2019 - 19:52

Fenerbahçe'nin deplasmanda 3-1 kaybettiği DG Sivasspor mücadelesinin ardından sarı-lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç açıklamalarda bulundu.

Alınan mağlubiyetten dolayı çok üzgün olduklarını belirten Ali Koç, ''Puanlar açısından enteresan bir lig oluyor. Gerekli tedbirleri alacağız. Benim en çok üzüldüğüm konu sakatlıklar. Sadık'a çok üzüldüm, dizi iyi durmuyor. İnşallah minimum tahribatla atlatırız ama görünen o ki bayağı bir süre oynamayacak'' şeklinde konuştu.

"Hakemin iyi bir performans gösterdiğini düşünüyorum..."

Maçın hakemi Ali Palabıyık'ın iyi bir performans sergilediğini de belirten Fenerbahçe Başkanı Koç, "Darbelere bağlı olmayan sakatlıklardan da bu sene çok çektik, demek ki biz bu sene bir şeyi yanlış yapıyoruz. Ozan cezasını hafta içi çekecek. Rodrigues'in kırmızı kartı doğru. Ozan'ın kendine hakim olması gerekiyordu, 4. hakemle yaşadığı diyalogu söyleyince hak veriyorum. Bugün hakemin iyi bir performans gösterdiğini düşünüyorum. Bir şeye takılacaksam Ozan'a çok faul yapıldı ama Sivasspor'a 4 sarı kart verildi. Kaybedilen bir maçtan sonra algı değiştirmek istemiyorum ama %40 tartışmaları için söyleyeceklerim var" yorumunda bulundu.

"Kadromuzu güçlendirmek durumundayız..."

Transfer yapmak zorunda olduklarının altını çizen Başkan Ali Koç, ''Biz bugün kötü oynadık, Sivasspor kazanmayı hak etti. Durum böyle. Rıza hocayı severim, imkanım olsa maçtan önce giderdim ama maçtan sonra gittim ve tebrik ettim. Devre arasında kadromuzu güçlendirmek durumundayız. Zajc, bizim için diğer takımların ilgilendiği değerlerden biriydi. Sakatlığıyla birlikte plan değişebilir" ifadelerini kullandı.

--------------

YORUMLAR

  • 0 Yorum