Ali Koç'tan Mesut Özil açıklamaları!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, online olarak düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda Mesut Özil hakkında konuştu.

Ali Koç'tan Mesut Özil açıklamaları!
23 Ocak 2021 - 14:14
Ali Koç, Fenerbahçe'de online olarak düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulunurken Mesut Özil'in oynayacağı tarihi söyledi.

Ali Koç'un açıklamaları şöyle;

Üzerine basa basa Mesut Özil için 'Evin oğlu' diyorum. Evin oğlu evine geldi ve inşallah evinde çok başarılı olacak. Fenerbahçe'ye daha önce bu kadar büyük Fenerbahçe sevdası olan büyük bir marka gelmedi. Havadaki bir uçağı 4.5 saat boyunca seyretmek nasıl bir duygu ben anlamıyorum. 1.8 milyon kişi Mesut Özil'i taşıyan uçağı izlemiş. Fenerbahçe, Mesut Özil transferiyle birlikte bir kez daha adını tüm dünyaya en güçlü şekilde duyurdu. Mesut Özil bir futbolcudan daha öte bir marka. Çocukluğundan beri Fenerbahçeli olması bu transferi daha da anlamlı hale getiriyor.

''Sakatlık problemi yok, 2 haftaya kadar...''

Mesut Özil'in karantinası bugün ve yarın iki test olduktan sonra sona erecek ve yarın akşam idmanına çıkmasını bekliyoruz. Mesut'un hiçbir sakatlık problemi yok. Ne zaman oynayacağına hocamız karar verecek. Eski hocasıyla konuştuğumda, 'Ne kadar sürer?' diye sormuştum. '3-4 hafta sürer' demişti. Şahsi düşüncem 2 haftaya kadar oynamaya başlar. Mesut Özil'in imza günü salı veya çarşamba günü olacak.

''FenerOl, imzalar atılana kadar MesutOl''

FenerOl' kampanyasını imzalar atılana kadar 'MesutOl' olarak değiştireceğiz. En az bir SMS rica ediyorum. Telefonu olmayan çocukların babalarına, annelerine baskı yapıp SMS yollamalarını rica ediyorum. Mesut Özil'in ilk testi negatif çıkmış. Şimdi aldım haberi, paylaşmış olayım. İnşallah hep beraber, sezon sonunda mutlu ve mesut oluruz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum