Angel Di Maria bombası! 'İnşallah almaya gideceğiz'

Rafa Silva’yı kadrosuna katarak transferde hızlanan Beşiktaş ikinci bombasını da patlatıyor. Siyah beyazlı kulübün ikinci başkanı Hüseyin Yücel, Benficalı Angel Di Maria’ya teklif yaptıklarını ve Copa America’dan sonra almaya gideceklerini söyledi.

Angel Di Maria bombası! 'İnşallah almaya gideceğiz'
29 Haziran 2024 - 08:08
Transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan Beşiktaş'ta çalışmalar devam ediyor.

Bir süredir Angel Di Maria'yı kadrosuna katmak için uğraşan Beşiktaş'tan açıklama geldi.

Siyah beyazlı kulübün ikinci başkanı Hüseyin Yücel, Benficalı Angel Di Maria’ya teklif yaptıklarını ve Copa America’dan sonra almaya gideceklerini söyledi.

'Sakin gitmekte fayda var'

Şu anda Arjantin Milli Takımı ile Copa America’da mücadele veren 36 yaşındaki oyuncunun yaptıkları teklife vereceği kararı beklediklerini vurgulayan Yücel, müthiş transfer harekatı için şu açıklamayı yaptı: "Müjde demeyelim de bekliyoruz diyelim. yaptığımız görüşmede bize turnuva sonrası kararını vereceğini söyledi. Beklenti oluşturmayalım. Çok beklenti oluştu. Bende de oluştu ama sakin gitmekte fayda var. Biz teklifimizi yaptık. Cevabını bekliyoruz. Yapabileceğimiz her şeyi yaptık. Di Maria gelirse bedava ve tek yıllık gelecek. Copa Amerika’yı bekliyor. Turnuva sonrası net cevabını verecek ve inşallah almaya gideceğiz."(Hürriyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum