Ankaragücü'nde olağanüstü kongre kararı

MKE Ankaragücü'nün resmi sitesinden yapılan açıklamada, "Yönetim Kurulumuz bugün ( 26.06.2019) Beştepe Tesislerimizde toplanmıştır. Yer ve zamanı daha sonra belirlenmek üzere Temmuz ayı içerisinde Olağanüstü Genel Kurul Kararı alınmıştır." denildi.

Ankaragücü'nde olağanüstü kongre kararı
26 Haziran 2019 - 16:12

Ekonomik açıdan zor günler geçiren Başkent'in köklü ekibi MKE Ankaragücü'nde olağanüstü kongre kararı alındı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada ayrıca, Ankaragücü ürünlerinin satılacağı Ankaragücü Store'un tadilat çalışmalarının devam ettiği ve en kısa sürede hizmete açılacağı aynı zamanda kulüp bünyesinde otobüs alınarak store mağazasına dönüştürülüp, gezici olarak hizmete sunulacağı da açıklandı.

MKE Ankaragücü yeni sezon hazırlıklara 8 Temmuz'da Beştepe Tesisleri'nde başlayacak, ardından da 19 Temmuz'da Erzurum'da kampa girecek.

MKE Ankaragücü'nün resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

"Yönetim Kurulumuz bugün ( 26.06.2019) Beştepe Tesislerimizde toplanmıştır. Yer ve zamanı daha sonra belirlenmek üzere Temmuz ayı içerisinde Olağanüstü Genel Kurul Kararı alınmıştır.

Ayrıca 8 Temmuz 2019 da Beştepe Tesislerinde takımımız top başı yapacak olup 19 Temmuz 2019 da Erzurum da kamp başlayacaktır.

Kulübümüzün bünyesinde Gazi Mustafa Kemal (GMK ) Bulvarı 32/C adresinde yer kiralanmış olup Ankaragücü Store oluşturmak üzere tadilat çalışmaları devam etmektedir. En kısa zamanda hizmete sunulacaktır. Ankaragücü Store ilaveten yine kulübümüzün bünyesinde otobüs alınarak store mağazasına dönüştürülecek olup gezici olarak camiamızın hizmetine sunulacaktır.

Eryaman Stadyumu ile alakalı tahsis talebinde bulunulmuş ancak stad tahsisi gerçekleşmediği için kombine ve loca satışlarımız stadın tarafımıza tahsisi edilmesine müteakiben başlayacaktır.

Tandoğan tesislerimiz ile ilgili süresi biten protokolün yenilenmediği için altyapı projelerimiz uygulanamamaktadır. Protokolün imzalanmasına müteakiben projelerimiz hayata geçirilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

MKE Ankaragücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu

YORUMLAR

  • 0 Yorum