Anthony Nwakaeme'den Beşiktaş'a transfer cevabı

Trabzonspor forması ile gösterdiği performansla Süper Lig'de adından oldukça söz ettiren ve sezon başında Al-Fahya kulübüne transfer olan Anthony Nwakaeme’den Beşiktaş'a transfer cevabı geldi.

Anthony Nwakaeme'den Beşiktaş'a transfer cevabı
19 Aralık 2022 - 11:16
Beşiktaş'ın transfer radarındaki Anthony Nwakaeme, Kartal'a şu sözlerle yeşil ışık yaktı: "Siz direkt Al-Fahya ile temas kurup anlaşmaya varırsanız ben hiç sorun yaşatmadan imzayı atarım. Talebin benden kulübe değil, kulüpten bana gelmesi en mantıklı yol!"

Kara Kartal’da teknik direktör Şenol Güneş’in yönetime alınması konusunda rapor verdiği Anthony Nwakaeme’den mesaj geldi... Nijeryalı hücumcuyla İstanbul’da bir araya gelen idareciler, oyuncuyu istediklerini resmen ilettiler. Siyah-Beyazlılar, bu temaslar sırasında Nwakaeme’den kulübü Al-Fahya’dan bonservisini alıp gelmesi halinde transferin hızlı bir şekilde tamamlanabileceğini söylediler.

33 yaşındaki başarılı oyuncunun ise, Arabistan kulübünün sıkıntılı günler geçirdiğini belirtip, “Üstümde emeği olan özel bir kulüp. Bu süreçte kendilerine ayrılma isteğini iletirim. Ancak siz direkt kulüp ile temas kurup anlaşmaya varırsanız, ben hiç sorun yaşatmadan imzayı atarım. Talebin benden kulübe değil, kulüpten bana gelmesi en mantıklı yol” dedi. Bu garanti sözler üzerine Kartal, Al-Fahya Kulübü ile direkt temasa geçme kararı aldı. (Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum