Aziz Yıldırım adaylığını açıkladı!

Fenerbahçe'de seçimli genel kurul yaklaşırken eski başkan Aziz Yıldırım, aday olma kararı aldığını açıkladı. Yıldırım, seçimi kazanması halinde takımın başına Mourinho'yu getireceğini duyurdu.

Aziz Yıldırım adaylığını açıkladı!
13 Mayıs 2024 - 21:15
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım başkanlığa aday olduğunu duyurdu.

Aziz Yıldırım, "Arkadaşlarla çarşamba veya perşembe günü basın toplantısı yapacağız ve burada Fenerbahçe'nin kongresinde Fenerbahçe başkanlığına aday olacağımı açıklayacağım. Sizin vasıtanızla da tüm kamuoyuna duyuruyorum." şeklinde açıklama yaptı.

TRT Spor'a da konuşan Yıldırım, seçilmesi halinde Jose Mourinho'yu takımın başına getireceğini söyledi.

İşte Aziz Yıldırım'ın sözleri;

Aday olmamın nedeni, 6 yıldır dışarıda kalmamız. Bu süreçte olumlu veya olumsuz olayları görmek. Ondan önceki 4 yılda neleri yanlış yaptık, onları tahlil ederek. Bu süreci başlatıyoruz. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz. Fenerbahçe büyüktür, orada yapılan bazı yanlışları düzelterek, camiayı birleştirerek, 3 Temmuz sürecinde olduğu gibi güç birliği ile şampiyon olmasını istiyoruz.

Fenerbahçe artık büyük hocalarla, büyük takımlarla mücadele etmelidir. Bununla ilgili çalışmalar yaptık. Geçen hafta Mourinho ile yüz yüze görüştüm. Kendisine, 'Fenerbahçe'nin sana ihtiyacı var, senin de Fenerbahçe'nin sana ihtiyacı var.' dedim. Fenerbahçe'ye gel dedim. Benim arkadaşlarımla görüşmeler devam ediyor. Biz kazanırsak büyük ihtimal Fenerbahçe'nin başına getireceğim.

Onun isteği doğrultusunda oyuncu da alacağız. Konyaspor maçını da izledi. Kendisi de izledi. Diğer arkadaşlar da kazanırsa Fenerbahçe'ye gelmesini arzu ederim. İnşallah biz kazanırız ve Fenerbahçe'ye getiririm.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum