Barış Alper ve Kerem kararı!

Galatasaray yönetimi, Avrupa devlerini peşine takan Barış Alper Yılmaz’la ilgili karar aldı.Sarı-kırmızılılar geçen sezon şampiyonlukta büyük pay sahibi olan milli yıldızın bonservis bedelini belirledi.

Barış Alper ve Kerem kararı!
14 Haziran 2024 - 10:43
Süper Lig'de mutlu sona ulaşan Galatasaray yönetimi bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan Avrupa devlerinin radarındaki Barış Alper Yılmaz'ın geleceği ile ilgili karar verdi. 

Teknik direktör Okan Buruk’un geride bıraktığımız sezon 6 farklı pozisyonda yararlandığı Barış Alper’e Avrupa’dan çok sayıda takımın ilgisi vardı.

Buruk yönetime verdiği raporda, “Kesinlikle takımda kalmalı” dediği milli futbolcu için yönetim gelen teklifleri değerlendirecek, fakat çok yüksek bir teklif olmadığı sürece oyuncusunu takımda tutacak. Buna göre 30 milyon euronun altında yapılacak tekliflerin kabul edilmeyeceği ve oyuncunun kalması için şartların zorlanacağı bildirildi.

Diğer taraftan yönetimin Kerem Aktürkoğlu konusunda ise oyuncunun vereceği karara saygı duyacağı öğrenildi. Buna rağmen Kerem için de 20 milyon euro bandındaki tekliflerin değerlendirmeye alınacağı ama son sözün futbolcuya bırakılacağı belirtildi.

(Mlliyet)

YORUMLAR

  • 0 Yorum