Barış Alper Yılmaz'a 7 milyon euro'luk teklif!

Ara transfer dönemi için çalışmalarını hızlandıran Galatasaray, bir yandan da takımdan gidecek futbolcuları planlarken sürpriz bir gelişme yaşandı. Cimbom'un genç yıldızı Barış Alper Yılmaz'a, Lazio'nun talip olduğu iddia edildi.

Barış Alper Yılmaz'a 7 milyon euro'luk teklif!
15 Kasım 2023 - 13:34
Galatasaray'da milli araya girilmesinin ardından gözler transfer çevrildi. Sarı kırmızılılar ocak ayında yapacağı takviyeler üzerine çalışmalarını sürdürüyor. Cimbom'da bir yandan takımdan ayrılacak futbolcular da merak konusu.

Bu konuda özellikle Barış Alper Yılmaz ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Genç futbolcu için ayrılık ihtimali doğduğu öğrenildi.

Lazio yine teklifle geldi

Sezon başında milli futbolcu için Galatasaray'a teklif yapan Lazio'nun önerisi kabul görmemişti. İtalyanlar, milli oyuncunun peşini bırakmadı. Lazio Teknik Direktörü Maurizio Sarri'nin ısrarla istediği 23 yaşındaki kanat için Galatasaray'ın kapısını bir kez daha çaldı.

7 milyon euro'luk teklif

7 milyon euro'luk bir öneriyle geldiği öğrenilen Lazio'ya henüz bir yanıt verilmedi.

Okan Buruk sıcak bakmıyor

Okan Buruk'un oyuna sonradan girip katkı veren Barış Alper'den memnun olduğu ve ayrılığa sıcak bakmadığı öğrenildi. Barış Alper Yılmaz'la ilgili son kararı yönetim verecek.

Barış Alper Yılmaz'ın Galatasaray ile sözleşmesi 2027 yılına kadar devam ediyor.

(Sabah)

YORUMLAR

  • 0 Yorum