'Ben kadere inanıyorum'

Fenerbahçe Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu, son dakikalarda gelen golle 2-1 kazandıkları Ankaragücü maçının ardından açıklamalarda bulundu.

'Ben kadere inanıyorum'
08 Mayıs 2021 - 23:49 - Güncelleme: 09 Mayıs 2021 - 00:55
Ankaragücü deplasmanında son dakikada bulduğu golle sahadan 2-1 galip ayrılan Fenerbahçe'de Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu, karşılaşmanın ardından konuştu ve çarpıcı ifadeler kullandı.

Oyuncularına övgülerde bulunan Belözoğlu, "Arkadaşlara devre arasında üzgün olduğumu söyledim. İkinci yarı Fenerbahçe formasına layık futbolcu grubu vardı. Hepsine teşekkür ederim. Mesleğimiz kolay değil, inanın çok zor. Böylesine stresin içinde olmak, büyük camiaların yükünü taşımak kolay değil. Oyuncuların hepsi sahada oldu, ağladı, dışarıdan dua edenler oldu" dedi.

'Ben kadere inanıyorum'

Emre Belözoğlu sözlerini, "Biz bunu hissettik. Büyük cümleler kullanmadık, sonuna kadar mücadele edeceğimizi söyledik. Bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine de Allah bizim sözümüzü yerde koymadı. Camiamızdaki sinerjiyle birlikte, Allah'ın izniyle Fenerbahçe'nin yolu açık olacak. İnşallah sonunda kazanan biz oluruz. Ben kadere inanıyorum, ne varsa onu göreceğiz. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Rakiplerimizin ne yaptığından çok, bizim ne yaptığımız önemli" şeklinde sürdürdü.

Şampiyonluk yarışını da değerlendiren Belözoğlu, "Hayatta tesadüfe inanmam. Fenerbahçe, kaderinde ne varsa onu gördü. Çok da yalnız bırakıldı. Yıllarca yalnız bırakıldı. Allah da bize o süreçlerde bu takımın içinde olmayı nasip etti. Bundan her zaman gurur duydum, şeref duydum. Kadere inanıyorum, ne varsa onu göreceğiz. Çok mutluyum. Bugün bizden duasını esirgemeyen tüm Fenerbahçelilere bu galibiyeti armağan ediyorum" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum