'Benim için şereftir'

Süper Lig'de Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu, maç sonunda açıklamalar yaptı.

'Benim için şereftir'
18 Nisan 2021 - 21:53 - Güncelleme: 19 Nisan 2021 - 00:40
Fenerbahçe Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu, Başakşehir2i 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Mücadeleyi değerlendiren Belözoğlu, "Çok önemli bir galibiyet aldık. BAY haftamıza giriyoruz. Dinlenmek için bir zaman olacak. Oyuncularla değerlendireceğiz oyunun iyi ve kötü yönleri. Daha net oynayabilirdik, Başakşehir 10 kişi kaldıktan sonra" dedi.

'Futbolun içinde bunlar var'

Emre Belözoğlu sözlerini, "Hayatta neyin hayır, neyin şer olduğunu bilemiyorsunuz. Bugün Harun'un gösterdiği performans, Altay'ın talihsiz sakatlığı... Futbolun içinde bunlar var" ifadeleriyle sürdürdü.

Şampiyonluk yarışını da yorumlayan Belözoğlu, "Sonuna kadar mücadele etmeye devam edeceğim. Bu takımın bir parçası olmak, benim için bir şereftir. Bu oyuncular bilsinler ki, sonu ne olursa olsun biz onlarla beraberiz. Sonu ne olursa olsun, her türlü sorumluluğu üstümüze almaktan geri durmayacağız. Çok maç var. Sonuna kadar bu yarışı devam ettirecek güce sahibiz. Rakipler de büyük kulüpler, tecrübeli teknik adamları var" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum