Beşiktaş 11. transferini açıkladı

Beşiktaş, geçen sezon kiraladığı Francisco Montero'yu yeniden kadrosuna kattığını duyurdu.

Beşiktaş 11. transferini açıkladı
01 Eylül 2021 - 20:39
Beşiktaş, Atletico Madrid'den savunma oyuncusu Francisco Montero'yu kadrosuna kattığını açıkladı.

Siyah-beyazlı kulübün açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

Futbol Takımımızın 2020-21 sezonunda kazandığı çifte şampiyonlukta pay sahiplerinden biri olan İspanyol defans oyuncusu Francisco Montero ile yeniden sözleşme imzalanmıştır.

Kulübümüze yeni dönemde de önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Montero’ya yuvana hoş geldin der, başarılar dileriz.

İşte Montero'nun ilk sözleri;

Hayatta en çok iz bırakan anlar tecrübe ettiğimiz zorluklar ve başarılardır. İz bırakırlar, çünkü geriye dönüp baktığımızda her ikisini de tebessümle hatırlarız. Türkiye'ye ilk gelişimiz bizim için hayata meydan okumak gibiydi. Genç yaşta ilk defa yurt dışına çıkmak, bilmediğin bir ülkede hamile eşini evde yalnız bırakıp maça koşturmak ve akılda onlarca soru. Tüm bunlar, tecrübe ederken zorlandığın ama sonrasında seni olgunlaştıran özel anlara dönüşüyor.

Bir insanın ömründe tecrübe edebileceği en özel ilkleri İstanbul'da yaşadım. Önce kızımın doğumu, sonra kariyerimin ilk kupaları. Tüm bunlar için Beşiktaş'a minnettarım ve şimdi bu güzel anıların sayısını artırmak için tekrar dönüyorum. Hem de bu sefer daha rahat, daha heyecanlı ve daha talepkar bir şekilde.

YORUMLAR

  • 0 Yorum