Beşiktaş'a Angel Di Maria müjdesi: Yönetim anlaştı

Siyah-beyazlı kulübün eski yönetim kurulu üyesi Erol Kaynar, Beşiktaş yönetiminin Arjantinli yıldız ile el sıkıştığını açıkladı.

Beşiktaş'a Angel Di Maria müjdesi: Yönetim anlaştı
28 Haziran 2024 - 08:33
Gabriel Paulista'nın ardından Rafa Silva'yı renklerine katarak transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan Beşiktaş yönetiminin ünlü yıldız Angel Di Maria ile el sıkıştığı ileri sürüldü. Beşiktaş'ın eski yönetim kurulu üyesi Erol Kaynar, Angel Di Maria'nın Siyah-Beyazlılar'a transfer olasılığının çok yüksek olduğunu söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Erol Kaynar, Beşiktaş'ın Benfica'dan kadrosuna kattığı Rafa Silva hakkında konuştu. Kaynar, "Rafa Silva'nın maliyetleri çok yüksek; ama çok iyi futbolcu. Umarım başarılı olur" ifadelerini kullandı.

Yönetim Di Maria ile anlaştı

Kaynar şöyle devam etti: Bundan sonraki en güncel transfer Di Maria... Sanırım yönetim Di Maria ile anlaştı. Ama oyuncu ailesiyle görüştükten sonra son kararını verecek. Ailesi bu noktada belirleyici olacak. Ben şu an itibariyle Di Maria'nın Beşiktaş'a gelme ihtimalinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum.(Milliyet)

YORUMLAR

  • 0 Yorum