Beşiktaş'a sürpriz bir öneri Real Madrid'den transfer

Yuto Nagatomo transferi için menajeri Roberto Tukada'yla görüşmeleri sürdüren Beşiktaş'a flaş bir öneri geldi. Tukada, bonservisi Real Madrid'de bulunan ancak gelişmesi için Mallorca'ya gönderilen Takefusa Kubo'yu kiralık olarak getirebileceğini söyledi.

Beşiktaş'a sürpriz bir öneri Real Madrid'den transfer
01 Haziran 2020 - 08:42 - Güncelleme: 01 Haziran 2020 - 10:58

Transfer çalışmalarına başlayan Beşiktaş'a, Real Madrid'in genç oyuncusu önerildi. Fotomaç'ın haberine göre bir süre önce Nagatomo için menajeriyle görüşmeler yapan Beşiktaş'a Tukada'dan sürpriz bir teklif geldi. Menajer, siyah-beyazlılara son dönemin parlayan yıldızı Takefusa Kubo'yu önerdi.

Sezon başında Real Madrid'e getirdiği ancak peşi sıra Mallorca'ya gönderilen Japon kanat oyuncusunun yeniden kiralanacağını söyledi. Eğer ilgilenirlerse hem oyuncu hem de Real Madrid ile temaslara başlayabileceğini bildirdi. 18 yaşında olmasına rağmen şimdiden 13 milyon euro'luk bir piyasa değerine yükselen Kubo, sezon başında Mallorca'ya bedelsiz gönderilmişti.

Menajer Tukada, uygun bir rakama oyuncunun 2 yıllığına Beşiktaş'a da gelebileceğini belirtti. Bunun üzerine siyah-beyazlı yönetimin, Tukada'ya Real Madrid'den rakam alması talimatı verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum