'Beşiktaş'ı sahada alkışlarız'

Süper Lig'de Gençlerbirliği'ni 2-0 yenen Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, maç sonunda açıklamalar yaptı.

'Beşiktaş'ı sahada alkışlarız'
03 Mayıs 2021 - 01:56
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gençlerbirliği'ni 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Mücadeleyi değerlendiren Terim, "Buralarda galip gelmek çok önemli. Oyun, genel olarak bizim kontrolümüzdeydi. Oyunu domine etmede doğru pozisyonu aldığımızı düşünüyorum. En iyi opsiyonu arayarak birer gol pozisyonuna girdik." dedi.

'Gol neden verilmedi anlamadım'

Tecrübeli teknik adam sözlerini, "2-0 her zaman kopan bir skor değil, 3-0'dan sonra daha rahat hareket edebilirdik. 3. gol de neden verilmedi pek anlayabilmiş değilim. VAR'daki biraz top oynayabilmiş olsa, onun gol olduğunu anlardı." ifadeleriyle sürdürdü.

'Beşiktaşlı dostlarımızı tebrik ederiz'

Beşiktaş'ın şampiyon olması halinde alkışlayacaklarını da dile getiren Terim, "Böyle maçlar her zaman gelmez. Çok net. Fazla matematik yapılmaması gereken bir maç. Derbiyi kazanmamız halinde devam ediyoruz, aksi halinde de %1 dahi ihtimal kalmıyor. Kazanamazsak, öbür skorlarda geçeriz kenara. Oyuncularımızla beraber Beşiktaş'ı alkışlar, tebrik eder, öyle uğurlarız. Beşiktaş şampiyon olursa Beşiktaşlı dostlarımızı kucaklarız, tebrik ederiz, tüm teknik heyet futbolcular olarak dizilir alkışlarla uğurlarız." şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum