Beşiktaş ilk transferini bitiyor! Romain Saiss...

Beşiktaş, Wolverhampton forması giyen Faslı stoper Romain Saiss transferinde son aşamaya geldi. Siyah-beyazlıların 32 yaşındaki futbolcu ile anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi. Sözleşme detayları ortaya çıktı.

Beşiktaş ilk transferini bitiyor! Romain Saiss...
03 Haziran 2022 - 12:21
Stoper arayışlarında bir çok yerli ve yabancı isimle görüşen Beşiktaş, Wolverhampton forması giyen Romain Saiss transferinde son aşamaya geldi. Beşiktaş dışında bir çok kulüpten teklif alan Faslı stoper ile prensip anlaşmasına çok yakın olan siyah - beyazlı kulübün 32 yaşındaki oyuncuyla 2+1 yıllık bir sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. 

Saiss ile yıllık 1.7 milyon Euro gibi bir rakam üzerinden anlaşmaya çalışan Beşiktaş Yönetimi, bazı pürüzleri çözmesi halinde, Faslı savunmacıya bir kaç gün içerisinde imza attırmayı hedefliyor. Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael’in de onay verdiği oyuncuyla uzun süredir temas halinde olan siyah - beyazlı kulübün imza parası vermeyeceği belirtildi. Öte yandan Cyle Larin ile yolları ayıran Beşiktaş Yönetimi, Güven Yalçın ile de son kez masaya oturacak. Siyah-beyazlılar, Güven Yalçın ayrılsın ayrılmasın Cenk Tosun’a tekrar Beşiktaş forması giydirmek için de düğmeye basacak.

Beşiktaş’ta görev dağılımı yapıldı

Siyah-beyazlı takımda 29 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda seçilen ve önceki gün düzenlenen törenle mazbatalarını alarak göreve başlayan Ahmet Nur Çebi Başkanlığındaki Yönetim Kurulu, ilk toplantıda, dernekler kanunu ve tüzüğümüzün 36. maddesi doğrultusunda görev dağılımı yaptı. Görevler şöyle oldu: “İkinci Başkan: Engin Baltacı, Asbaşkan: Emre Kocadağ, Asbaşkan: Serhan Çetinsaya, Genel Sekreter: Mehtap Mutluşan Ferah, Sayman: Murat Kılıç.”(Milliyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum