Beşiktaş'ın Di Maria inadı!

Beşiktaş, Benfica ile sözleşmesi sona eren Angel Di Maria'ya teklifini sundu. Kartal'ın yanı sıra iki kulüp de yıldız solağı kadrosuna katmak için ciddi uğraş veriyor. 36 yaşındaki oyuncunun yeni takımı merakla beklenirken A Bola, Arjantinlinin son kararını vereceği tarihi duyurdu.

Beşiktaş'ın Di Maria inadı!
01 Temmuz 2024 - 10:20
Beşiktaş’ın transfer gündeminde ilk sırada yer alan Angel Di Maria için Siyah-Beyazlı kulübün yaptığı teklifi duyuran Portekiz basını, yıldız futbolcu için bir adım önde olan kulübü de açıkladı.

Benfica ile sözleşmesi sona eren ve Beşiktaş’ın da gündeminde yer alan Angel Di Maria’nın transferiyle ilgili Portekiz’den önemli bir iddia geldi.

Arjantinli yıldızın 14 Temmuz’da sona erecek olan Copa America’nın ardından geleceğiyle ilgili kararını açıklaması beklenirken Portekiz gazetesi A Bola, Benfica’nın bu transferde bir adım öne geçtiğini ileri sürdü.

En güçlü seçenek Benfica

Haberde, 36 yaşındaki hücum oyuncusu için Beşiktaş ve Rosario Central’in de devrede olduğu ancak Di Maria’nın, Portekiz kulübüyle sözleşme yenilemeyi en güçlü seçenek olarak gördüğü belirtildi.

Haber detayında, “Benfica, bir sezon daha Di Maria’yla yoluna devam etme konusunda lider durumda” ifadelerine yer verilirken, Beşiktaş’ın yaptığı teklifin ise detayları paylaşıldı.

Siyah-Beyazlı kulübün ikinci başkanı Hüseyin Yücel’in devreye girdiği ve Arjantinli yıldıza 1 yıllık sözleşme, 5 milyon Euro yıllık ücret ve 2.5 milyon Euro imza parası teklif etmeye hazır olduğu belirtildi.

(Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum