Beşiktaş'ın teklifini kabul etti! Kiralık geliyor...

Ara transfer döneminde en az bir orta saha yapması beklenen Beşiktaş'ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Fernando Santos'un Portekiz Milli Takımı'ndan öğrencisi olan William Carvalho'nun Beşiktaş'a gelmeyi kabul ettiği belirtildi.

Beşiktaş'ın teklifini kabul etti! Kiralık geliyor...
16 Ocak 2024 - 12:07 - Güncelleme: 16 Ocak 2024 - 12:22
Amir Hadziahmetovic'in sezonu kapatması sonrasında transferde önceliği ön liberoya veren Beşiktaş, son olarak İspanya La Liga ekiplerinden Real Betis forması giyen William Carvalho'nun üzerine yoğunlaştı.

Kulübüyle sözleşmesi 2026 yılında sona erecek olan 31 yaşındaki Portekizli'yi kadrosuna katmak için girişimlerde bulunan yönetim, tecrübeli ismin kiralanması konusunda Yeşil-Beyazlılar'la anlaştı.

Deneyimli isim de Portekizli teknik adam Fernando Santos'la konuşup yeşil ışık yaktı. Yönetim, mali konuları da çözüp transferi tamamlamayı amaçlıyor.

Beşiktaş bedelsiz kiralamak istiyor

Siyah-Beyazlılar, Carvalho'yu sezon sonuna kadar bedelsiz olarak kiralayıp 6 aylık maaşını vermek istiyor ve sözleşmede satın alma opsiyonu talep ediyor. Betis ise kiralama bedelinde ısrarcı... Bu konunun da en yakın süre içinde finalize edilmesi bekleniyor.

(Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum