Beşiktaş'ta Dorukhan Toköz belirsizliği

Beşiktaş ile olan sözleşmesi Haziran 2021'de sona erecek olan Dorukhan Toköz'ün siyah-beyazlı takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyor.

Beşiktaş'ta Dorukhan Toköz belirsizliği
09 Aralık 2020 - 11:46
Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Dorukhan Toköz için belirsizlik devam ediyor.

Sabah'ta yer alan habere göre Dorukhan Toköz'ün ilk hedefi Avrupa'ya transfer olmak...

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Dorukhan'la görüşmelerimiz devam ediyor. İmzalar atılmadan bir şey demek doğru olmaz ama bana göre %90 anlamında olumlu olarak bitti" ifadelerini kullanmıştı. Ancak oyuncu cephesi henüz bahsedilen şekilde bir anlaşmanın olmadığını ifade etti. Beşiktaş'a kapıyı kapatmayan milli futbolcunun önceliği Avrupa.

Fenerbahçe beklemede

Adı sık sık Fenerbahçe ile anılan 24 yaşındaki futbolcu için sarı-lacivertli kulübün ilgisi bulunuyor. Beşiktaş ile sözleşmesi devam ederken yanlış bir adım atmak istemeyen Fenerbahçe, oyuncunun durumunun netleşmesini bekliyor.

Beşiktaş'ın teklifi

Beşiktaş'ta 350 bin Euro'ya oynayan Dorukhan'a geçmiş yönetimin verdiği 1.5 milyon Euro sözünü yerine getiremeyeceklerini söyleyen Çebi yönetimi, oyuncuyla yapılan görüşmelerde pazarlıklara 9 milyon TL seviyesinden başladı.

Son olarak Dorukhan'a başarı bonuslarıyla 10 milyon TL'nin üzerine çıkan bir rakam teklif edildi ancak henüz geri dönüş sağlanmadı.

Bu sezon Beşiktaş ile 11 maça çıkan Dorukhan, 1 asist üretti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum