Beşiktaş'ta 'gençlik' ateşi! İlk transfer hedefi belli oldu

Beşiktaş'ta Paulista'nın transferinin ardından çalışmalar hızlandı ve rota belli oldu.

Beşiktaş'ta 'gençlik' ateşi! İlk transfer hedefi belli oldu
16 Haziran 2024 - 11:46 - Güncelleme: 16 Haziran 2024 - 11:49
Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe Van Bronckhorts, yönetim kurulu danışmanlığına da Friedel'in getirilmesinin ardından transfer çalışmalarına hız verildi. Kadrosuna ilk olarak Paulista'yı (33) katan Kartal, Hummels için temaslarını sıklaştırdı.

Beşiktaş, 35 yaşındaki futbolcunun Suudi Arabistan'dan gelen teklifi geri çevirmesinin ardından umutlandı. Kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen Hummels'e en ciddi tekliflerden birini siyahbeyazlıların yaptığı ve başkan Hasan Arat'ın kendisiyle görüştüğü belirtildi. Ayrıca oyuncuya yakın isimler de devreye sokuldu.

Pazarlıklar sürüyor

Tandemi iki tecrübeli isimden oluşturmayı planlayan Beşiktaş, diğer transferlerde ise hazır ve gelecekte kulübe bonservis geliri kazandırabilecek özelliklere sahip genç futbolculara öncelik verecek. Bu kapsamda listeye dahil edilen oyunculardan birisi de Albert Gronbaek...

Bu sezon Bodo/Glimt forması altında Beşiktaş'a karşı iki maça çıkan ve 1 gol, 1 de asist yapan başarılı futbolcu dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Danimarka kulübünün 23 yaşındaki futbolcudan 12 milyon Euro bonservis beklentisi bulunurken, Beşiktaş cephesi rakamı düşürmek adına pazarlıkları sürdürüyor.(Sabah)

YORUMLAR

  • 0 Yorum