Beşiktaş'ta Rebic krizi!

Beşiktaş, Hırvat yıldızı Ante Rebic ile yolları ayırmayı düşünüyor. Beklentilerin altında kalan tecrübeli futbolcu, 2.5 milyon Euro olan ücretini kazanamayacağı bir kontrata imza atmak istemiyor. Kartal’ın tek seçeneği, Ante Rebic’in gideceği kulüpteki maaşının bir kısmını ödemek.

Beşiktaş'ta Rebic krizi!
21 Mart 2024 - 10:08
Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Ante Rebic, sezonun geride kalan bölümünde beklentileri karşılayamadı. Fernando Santos'un 21 kişilik kadrosuna girmekte bile zorlanan Hırvat yıldız, Süper Lig'de 12'ye düşecek olan yabancı sayısı nedeniyle siyahbeyazlılar tarafından yeni sezonda düşünülmüyor. Yönetim, tecrübeli futbolcuyla görüşerek kendisine takım bulmasını isteyecek. Ancak Rebic'in ayrılma gibi bir niyeti yok.

Tek seçenek var

Bunun nedeni ise kazandığı para... Beşiktaş'ta yıllık 2.5 milyon Euro ücreti olan 30 yaşındaki sol kanadın, söz konusu rakamı bir başka kulüpte alması pek olası gözükmüyor.

2.5 milyon Euro'luk sözleşme yapmadan bir başka kulübe gitmeyi düşünmeyen Rebic'le yolların ayrılması için Beşiktaş'ın önünde sadece bir seçenek bulunuyor. O da oyuncunun yeni kulübündeki ücretinin üzerinin tamamlanması. Futbolcunun ancak bu şartlarda gitmeye sıcak baktığı belirtildi.

(Sabah)

YORUMLAR

  • 0 Yorum