Beşiktaş'ta sponsor transferi yolda!

Beşiktaş, Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş ile toplam 12.5 milyon avro + KDV'lik sponsorluk anlaşması imzalandığını açıkladı. Ahmet Nur Çebi ise imza töreninde Talisca hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ta sponsor transferi yolda!
16 Mart 2022 - 12:23
Beşiktaş , kripto varlık platformu Rain ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Siyah beyazlı takım, Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş ile toplam 12.5 milyon avro + KDV'lik sponsorluk anlaşması imzalandığını açıkladı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, sponsorluk anlaşması için düzenlenen basın toplantısında transfer konularına da değindi. Çebi'nin açıklamaları şöyle;

Umarım iki yıl değil, daha fazlası. Verilen ücret değil, en az iki katını sizden almayı düşünüyoruz. Lütfen hazırlıklı olun. Beşiktaş vefakardır. Beşiktaş'ta vefa vardır. Beşiktaşlılar bir yola çıktığında, çıktığı kişiyle yolu yürümeyi çok severler. Bazıları kulübümüzü çok seviyoruz ama söylemeyin, mesleğimiz icabı taraf tutamayız diyorlar. Keşke hakemler de biraz öyle hassas davranabilseler. Beşiktaş olarak son sözü hep biz söyleriz.

Sponsor transferi olacak mı?

Sponsor transfer yapacak mı' sorusuna: Getirene getirme denmez. Taraftar birini istiyorsa, siz de onu getirirseniz, ben yapınca beni göklere çıkarıyorlar, benim yerime siz göklere çıkarsınız. Akıllarına bunu sokuyorsunuz, iyi yapıyorsunuz. Onlar da anlıyorlar. Üstüne iyi bir futbolcu da getirirseniz, bundan daha fazlasını istiyorsanız, bu konu taraftar için çok önemli. Talisca da olabilir, daha iyisi de olabilir. Neden sınırlıyorsunuz ki? Kur sabitlemesi yok. Ben hiçbir oyuncuma kur sabitleyemedim. Çok denedim ama olmadı maalesef! Kur sabitlemesi olmayacak. Belki de Türk lirası değer kazanacak. Ekonomimiz hep böyle gidecek değil, düzelecektir.

Kripto para konusunda yatırımcılarımızı da düşünerek hassasiyet gösteriyoruz. Türkiye'nin en iyisiyle anlaşma yaptılar. Daha ötesi var mı? Marka değeri olarak Beşiktaş'tan daha iyisi olduğunu düşünmüyorum. Duruşu, tarzı, renkleri, stadın olduğu yer, tarihi... Her şeyiyle bir numara. Onlar da bir numarayla olmaktan dolayı mutlular. Umarım her konuda başarılı olursunuz. Allah bereketini artırsın derler. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum