Beşiktaş'ta start verildi! 'Gurbetçi' operasyonu...

Yeni sezon için transfer çalışmalarına erken başlayan Beşiktaş Yönetimi’nin gurbetçi futbolcular için bir liste hazırladığı ve önceliğini bu oyunculara vereceği öğrenildi.

Beşiktaş'ta start verildi! 'Gurbetçi' operasyonu...
23 Mart 2024 - 08:47
Trendyol Süper Lig’de bu sezon istediği sonuçlara imza atamayan ve zirvenin çok uzağında kalan, geriye kalan tek hedefi Ziraat Türkiye Kupası’na tutunmayı başaran Beşiktaş, yeni sezon için transfer çalışmalarına erken başladı.

Tekrar eski günlerine dönmeyi amaçlayan ve taraftarına aynı şeyleri yaşatmak istemeyen siyah-beyazlı yönetim, transferde rotasını önce gurbetçi futbolculara çevireceği öğrenildi. Kötü geçen sezonun ardından birçok isimle yolların ayrılması beklenirken, idarecilerin transferde daha önce yapılan hataları tekrarlamamak için çok sıkı çalışacağı bildirildi.

Gurbetçi futbolculardan oluşan geniş bir liste hazırlayan transfer komitesinin bu isimleri tek tek inceleyeceği, ardından da yönetime rapor sunacağı öğrenildi. Siyah-beyazlı idarecilerin de rapordan sonra belirlenen isimlerle hemen masaya oturacağı ve bu oyuncuları kaptırmamak için elinden geleni yapacağı bildirildi.

Devre arasında Muçi ve Al Musrati gibi iki önemli yıldızı kadrosuna katan siyah-beyazlılar yeni sezonda da birçok transfere imza atarak büyük bir değişim yaşayacak.(Milliyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum