Beşiktaş'ta Vida ile yollar ayrılıyor

Devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ta hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Beşiktaş'ta Vida ile yollar ayrılıyor
03 Ocak 2022 - 09:52 - Güncelleme: 03 Ocak 2022 - 13:16
Devre arası transferi için hem kontenjanda yer açabilmek hem de harcama limitlerinde rahat hareket etmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, kurtuluş reçetesi denecek bir plan için düğmeye basacak. Mevcut takım ve kadro dışındaki isimlerle yollarını ayırarak tasarruf etmek isteyen siyah-beyazlı yönetim, böylece yeni yapılanmanın hazırlığını da başlatacak.

Ljajic, Douglas, N’Sakala, Lens ile mevcut kadroda bulunan Vida başta olmak üzere bazı oyuncularla yollarını ayırmanın düşüncesinde olan siyah-beyazlılar, kafasındaki projeleri de bu şekilde harekete geçirmiş olacak. Vida’ya, sezon sonunda serbest kalacak olması nedeniyle birçok kulübün ilgi duyduğunu bilen siyah- beyazlı kulüp, bu oyuncunun menajeriyle yapacağı pazarlıkları da bu doğrultuda sürdürecek.

Önce yer açılacak, sonra transfer yapılacak

Beşiktaş’a bonservissiz gelse de verilen astronomik imza parası nedeniyle Vida’yı bedava bırakmak istemeyen Beşiktaş Yönetimi, sözleşmesi bulunan her oyuncudan para kazanmak için çalışacak. Devre arasında bir ya da iki transfer yapmayı planlayan yönetim, önce yer açıp sonra oyuncu almanın şart olduğunu bilerek hareket ediyor. (Milliyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum