Beşiktaş'tan 3 imza planı!

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, 3 futbolcuyla sözleşme uzatmak istediklerini ve bunu Ocak ayına kadar yapmayı planladıklarını söyledi.

Beşiktaş'tan 3 imza planı!
14 Ekim 2021 - 11:30
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, siyah-beyazlarının gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, lige galibiyetle dönüş yapmak ve zorlu fikstüre kayıpsız başlamak istediklerini söyledi. Mili ara öncesi çok sayıda sakat ve eksikleri olduğunu belirten Kocadağ şöyle devam etti: "Süreci en iyi şekilde geçirmek için gayret ettik. Ara, toparlanmamız için iyi bir fırsat oldu. Önümüzde çok kritik sınavlar var. 3 hafta içinde Şampiyonlar Ligi maçları ve derbiler oynayacağız. Bu karşılaşmalarda en iyi sonuçları alacağımıza inanıyorum."

''En güçlü aday yine biziz''

"Eksiklerimizin çok olduğu süreçte bazen istediklerimizi yapamamış, beklenmedik sonuçlar almış olabiliriz ama takımımız her zaman mücadelesini ortaya koydu. Şimdi sakatlığı bulunan oyuncularımız döndü. Onların da katkısıyla hem istediğimiz sonuçları almaya devam edeceğiz hem de ortaya çok daha iyi bir oyun çıkacak. Son sezonun şampiyonu olarak bu sezonun da şampiyonluk için en güçlü aday biziz. Kadro ve oyun kalitemiz bunu fazlasıyla gösteriyor."

"Ocak ayı gelmeden Vida, Larin ve Güven ile sözleşme imzalama isteğimiz var. Karşılıklı talepler-istekler oluyor. Beşiktaş hepsine değer kattı, onlar da bu forma altında en iyi şekilde mücadele ettiler. Memnun kaldık ki birlikte devam etmek istiyoruz. Ancak süreci yönetirken dikkat ettiğimiz husus, oyuncularımızın odağının saha içinde kalması. Onlar da zaten tüm konsantrasyonu sahaya vermiş durumdalar. (Sabah)

YORUMLAR

  • 0 Yorum