Beşiktaş, Trabzonspor ve Başakşehir ilk galibiyet peşinde

Beşiktaş, Trabzonspor ve Başakşehir ilk galibiyet peşinde

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden Türk takımları; Beşiktaş, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir 3. Hafta maçlarında ilk galibiyetlerini alma amacında.

23 Ekim 2019 - 14:01 - Güncelleme: 23 Ekim 2019 - 16:13

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden Türk takımları; Beşiktaş, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir 3. Hafta maçlarında ilk galibiyetlerini alma amacında.

Beşiktaş Sporting Braga karşısında

K Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş 3. Hafta maçında Portekiz'in Sporting Braga takımıyla karşılaşacak.

Vodafone Park'ta 24 Ekim Perşembe günü oynanacak karşılaşmanın başlama saati 19:55.

beIN Sports 77. Kanal'dan naklen yayınlanacak olan mücadeleyi İspanya Futbol Federasyonu'ndan Alejandro Hernandez yönetecek.

K Grubu'ndaki diğer mücadelede Slovan Bratislava ile Wolverhampton TSİ 19:55'te karşı karşıya gelecekler.

Trabzonspor'un rakibi FC Krasnodar

UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda mücadele eden Trabzonspor 3. Hafta maçında Rusya'nın FC Krasnodar ekibiyle karşılaşacak.

Trabzonspor - FC Krasnodar karşılaşması 24 Ekim Perşembe günü saat 22:00'de Medical Park Stadyumu'nda oynanacak. beIN Sports 77. Kanal'dan naklen yayınlanacak olan mücadeleyi Harald Lechner yönetecek.

Grubun diğer maçında ise Getafa ile FC Basel İspanya'da karşılaşacak. Mücadele TSİ 22:00'de başlayacak.

Başakşehir Wolfsberg'i konuk ediyor

UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda mücadele eden Medipol Başakşehir 3. Hafta maçında Avusturya'nın Wolfsberg takımını konuk ediyor.

24 Ekim Perşembe günü Başakşehir Stadyumu'nda oynanacak karşılaşmanın başlama saati 19:55.

beIN Sports 78. Kanal'dan naklen yayınlanacak olan mücadeleyi Bosna Hersek Futbol Federasyonu'nda İrfan Peljto yönetecek.

J Grubu'ndaki diğer maçta AS Roma ile Mönchengladbach TSİ 19:55'te İtalya'da karşı karşıya gelecekler.

Ligde 3. Hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

A Grubu

19.55 Karabağ (Azerbaycan) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

22.00 Sevilla (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg)

B Grubu

22.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Kopenhag (Danimarka)

22.00 Malmö (İsveç) - Lugano (İsviçre)

C Grubu

22.00 Getafe (İspanya) - Basel (İsviçre)

22.00 Trabzonspor (Türkiye) - Krasnodar (Rusya)

D Grubu

22.00 PSV (Hollanda) - LASK (Avusturya)

22.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - Rosenborg (Norveç)

E Grubu

22.00 Rennes (Fransa) - Cluj (Romanya)

22.00 Celtic (İskoçya) - Lazio (İtalya)

F grubu

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Standard Liege (Belçika)

22.00 Arsenal (İngiltere) - Vitoria (Portekiz)

G Grubu

19.55 Porto (Portekiz) - Rangers (İskoçya)

19.55 Young Boys (İsviçre) - Feyenoord (Hollanda)

H Grubu

19.55 Ludogorets (Bulgaristan) - Espanyol (İspanya)

19.55 CSKA Moskova (Rusya) - Ferencvaros (Macaristan)

I Grubu

19.55 Gent (Belçika) - Wolfsburg (Almanya)

19.55 Saint-Etienne (Fransa) - Olexandriya (Ukrayna)

J Grubu

19.55 Roma (İtalya) - Borussia Mönchengladbach (Almanya)

19.55 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Wolfsberger (Avusturya)

K Grubu

19.55 Slovan Bratislava (Slovakya) - Wolverhampton (İngiltere)

19.55 Beşiktaş (Türkiye) - Braga (Portekiz)

L Grubu

19.55 Partizan (Sırbistan) - Manchester United (İngiltere)

19.55 AZ Alkmaar (Hollanda) - Astana (Kazakistan)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bursaspor Giresunspor'a sahasında mağlup oldu
Bursaspor Giresunspor'a sahasında mağlup oldu
Aykut Kocaman: 2 puanı çok net kaybettik
Aykut Kocaman: 2 puanı çok net kaybettik