Beşiktaş Ümit Milli ismin peşinde

Beşiktaş, Ümit Milli Takımı'nda yıldızı parlayan Halil Dervişoğlu için nabız yokluyor. Yabancı kontenjanı dolu olan Siyah-beyazlılarda, genç milli futbolcu için girişimler başladı.

Beşiktaş Ümit Milli ismin peşinde
18 Kasım 2020 - 11:26 - Güncelleme: 18 Kasım 2020 - 11:45
Beşiktaş, ara transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, şimdi de U-21 Milli Takımı'nın genç yıldızı Halil Dervişoğlu için kolları sıvadı.

Championship takımlarından Brentford'un Hollanda Ligi takımlarından Twente'ye kiraladığı Halil için siyah-beyazlı yönetim ilk teması kurdu. Twente formasıyla genelde son 15 dakikada oyuna giren ve daha hiç ilk 11'de forma şansı bulamayan Halil'in kiralık sözleşmesinin feshedilerek 1.5 yıllığına kendilerine verilmesi talep edildi.

Brentford'lu yöneticiler bu konuyu Twente ile görüşeceklerini, eğer Halil'e yeteri kadar şans vermeyi düşünmüyorlarsa Beşiktaş'a geçme teklifini görüşebileceklerini iletti. Yabancı kontenjanı +4 dolu olduğu için eli kolu bağlanan siyah- beyazlılar yerli oyunculara dönmek zorunda kalmıştı.

20 yaşındaki genç futbolcu, Ümit Milli Takımı'nın 3-2 kazandığı Avusturya maçında hat-trick yaparak galibiyeti getirmişti. 3-0 kazanılan Kosova maçında ise 1 gol kaydetmişti. (Fotomaç)

YORUMLAR

  • 0 Yorum