'Biraz fantastik oldu'

Süper Lig'de Hatayspor'u 7-0 mağlup eden Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, maç sonunda açıklamalar yaptı.

'Biraz fantastik oldu'
02 Mayıs 2021 - 01:40 - Güncelleme: 02 Mayıs 2021 - 01:46
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Hatayspor'u 7-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Önemli bir galibiyet aldıklarını vurgulayan Sergen Yalçın, "Kazanmak çok önemliydi. Özellikle bugün için alınacak 3 puan, 3 puandan fazlasını ifade ediyordu. Ligin flaş takımlarından birine karşı oynadık. Skor biraz fantastik oldu. Oyuncularımın arzusu ve istekleri, bulunduğumuz pozisyonu anlamaları, bundaki önemli etkendi. İyi ve önemli bir galibiyet aldı." dedi.

'Her şey normale döndü'

Yalçın sözlerini, "Artık her şey normale döndü, 1 hafta dinleneceğiz ve herkesle eşit şartlarda oynayacağız. Çünkü herkesle eşit şartlarda oynamıyoruz. 4 puan yetiyor gibi görünüyor. İnşallah 3 maçta bu 4 puanı alabiliriz." ifadeleriyle sürdürdü.

Ciddi zorluklar yaşadıklarını ve bunları sonlandırmak istediklerini dile getiren Sergen Yalçın, "Yarışmacı takım olarak buraya kadar geldik. Sezon başından beri büyük zorlukları aşarak buraya kadar geldik. Bunların hepsini önümüzdeki hafta sonlandırmak istiyoruz Allah nasip ederse. Bazen söylediklerim yanlış anlaşılabiliyor. Her şeyi içimizde tutamıyoruz, zor bir iş yapıyoruz. Bu sene pandemiden önce başladık, 1 senedir seyircisiz oynuyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İnşallah final bölümünü görüp, o mutluluğu yaşarız." şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum