'Birlik olma zamanı!'

Ziraat Türkiye Kupası'nda Afjet Afyonspor'u 2-0 mağlup eden Fenerbahçe'de teknik sorumlu Zeki Murat Göle, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

'Birlik olma zamanı!'
30 Aralık 2021 - 00:17
Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Zeki Murat Göle, Ziraat Türkiye Kupası'nda Afjet Afyonspor'u 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

İşte Zeki Murat Göle'nin sözleri;

Fenerbahçe kalitesinde bir oyun olmadı. İkinci yarı değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Bu değişikliklerle tempoyu yukarı çektik. Üretkenlikte ve sonuçlandırmada yine sıkıntılar yaşadık. Daha fazla pozisyona girip sonuçlandıramadık. Maç uzatmaya gitti.

Üstünlüğü ele aldık

Rakibin yorulmasıyla, birçok oyuncuya kramp girdi zaten. Üstünlüğü ele aldık ve galip geldik. Bir üst tura çıktığımız için sevinçliyiz

Kolay olmuyor

Daha önceden bir geçiş oyunu oynuyorduk. Oyun tarzımızı ve felsefemizi değiştirmeye çalışıyoruz son periyotta. Kolay olmuyor. Bazı şeyler oturuyor, bazı şeyler oturmuyor. İlerleyen zamanlarda bunlar çözülecek.

Birlikte olma zamanı

Şu an birlik olma zamanı Fenerbahçe için, hem oyuncular, hem bizim, hem camiamız için. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Hiçbir zaman bırakmayacağız. Getirisi ne olur, ilerleyen zamanlarda görürüz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum