Boupendza için Fenerbahçe itirafı

Krasnodar'a transferi gerçekleşmeyen Aaron Boupendza için Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı konuşurken, Fenerbahçe'nin golcü oyuncu için teklifte bulunduğunu söyledi.

Boupendza için Fenerbahçe itirafı
26 Şubat 2021 - 12:03
Atakaş Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, Fenerbahçe'nin Aaron Boupendza'yı istediğini dile getirdi.

Krasnodar'a transferi gerçekleşmeyen Boupendza'nın geleceği hakkında konuşan Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, sürpriz bir transfer itirafında da bulundu.

Radyospor'a açıklamalarda bulunan Hatayspor'un basın sözcüsü Rahmi Vardı, ''Yaklaşık 8,5 milyon Euro’dan anlaşma sağlandı. Sonraki satıştan yüzde 20’lik pay anlaşması yapıldı. Sonradan oyuncumuz kulüpte kalmayı belirtti. Yanlış anlaşılmasın. Oyuncumuz Krasnodar’a gitmek istemiyor diye bir durum söz konusu değil'' ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe, Aaron Boupendza'ya teklif yaptı mı?

Vardı, Galatasaray'ın dışında Fenerbahçe'nin de Aaron Boupendza'ya talip olduğunu belirterek, ''Açıkçası oyuncumuzun Türkiye’de kalıp, Türkiye’de hizmet etmesini isteriz. Tabii ki burada kalmasını isteriz. Fenerbahçe’nin almasını isteriz. Galatasaray da alabilir. Ama futbolcumuzun aklında böyle bir şey yok. Açık söylüyorum Hatayspor’da başarılı olduktan sonra yurt dışına gitmek istediğini belirtti. Türkiye'den ve yurt dışından 6-7 kulüp teklif getirdi. Kimisi takas önerdi, kimisi teklif. Rusya’dan bir kulüp var. Dinamo Kiev talip. Türkiye’den de Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyor. Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı'' dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum