Bruma, Beşiktaş'ın radarında! Geri dönüş...

Beşiktaş, yeni sezonda yoğun bir maç trafiği yaşayacakları için alternatifli bir kadro oluşturmak istiyor. Bu doğrultuda menajerler aracılığıyla Bruma’yı da listesine ekleyen yönetim, tecrübeli hücumcu için karar aşamasında...

Bruma, Beşiktaş'ın radarında! Geri dönüş...
11 Temmuz 2021 - 10:27 - Güncelleme: 11 Temmuz 2021 - 10:28
Teknik direktör Sergen Yalçın’ın talebi doğrultusunda yeni sezonda yer alacakları 3 kulvarda da etkili olabilmek için alternatifli bir kadro oluşturmayı planlayan yönetim, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda hem belirlenen isimler hem de önerilen futbolcuları değerlendirip arasından seçilen oyuncular için girişimlerde bulunan Siyah-Beyazlılar, Bruma’yı da radarında tutuyor. 

Temsilcisi aracılığıyla kulübe teklif edilen 26 yaşındaki PSV’li oyuncu için teknik direktör Sergen Yalçın’la yapılacak görüşmenin ardından harekete geçilecek.

Larin gönderilebilir

Daha önce Galatasaray forması da giyen başarılı oyuncuya teknik ekipten onay çıkarsa kiralama teklifinde bulunulacak. Türkiye’ye geri dönmeye sıcak bakan Portekizli futbolcuyla, anlaşılması halinde Cyle Larin’in satışına onay çıkma durumu bulunuyor.(Fanatik)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum