''Bu sezon şampiyon olacağız''

Fenerbahçe forması giyen Brezilyalı stoper Rodrigo Becao, şampiyonluk yarışı ve takımda yakaladıkları hava hakkında konuştu.

''Bu sezon şampiyon olacağız''
15 Ekim 2023 - 00:15
Fenerbahçe'nin Brezilyalı stoperi Rodrigo Becao, NTV'ye verdiği röportajında şampiyonluk yarışı hakkında iddialı ifadeler kullandı. Becao, İsmail Kartal önderliğinde takımdaki havanın da çok iyi olduğunu dile getirdi.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyen Brezilyalı oyuncu ''16 maçta 16 galibiyetle başladık. Bize göre bu fazlasıyla iyi bir istatistik. İyi bir yolda olduğumuzu dşünüyorum. Çalışarak çok daha iyisini de ortaya koyabileceğimizi düşünüyorum. Hedefim, amacım Fenerbahçe'ye şampiyyonluk yolunda hak ettiği zaferleri tattırabilmek. Bu konuda Fenerbahçe'ye yardımcı olabilmek. Uzun süredir gelmeyen bir şampiyonluk söz konusu Türkiye Süper Ligi'nde... Bu sene umuyorum bu şampiyonluğu elde edeceğiz'' ifadelerini kullandı.

Takımdaki havayı da anlatan Becao, ''Kalite her zaman sorununuzu çözecek bir unsur değildir... Bunun yanı sıra takım arkadaşlarınıza yardımcı olabilecek letişiminiz, saha içerisinde göstermiş olduğunuz istek ve azim... Bunlar bana göre çok ama çok önemli. Çünkü futbol sadece aliteyle oynanan bir oyun değil. Bunun yanına iletişim ve özveriyi de eklemek gerekiyor. Bizim takım olarak iyi bir iletişime ahip olduğumuzu düşünüyorum'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum