Bundesliga'da 1. hafta Cumartesi maçları

Bundesliga'da 1. hafta heyecanı başladı! Bundesliga'da 1. hafta maçlarının yayın programı ve muhtemel 11'lerini sizler için bir araya getirdik.

Bundesliga'da 1. hafta Cumartesi maçları
19 Eylül 2020 - 00:01 - Güncelleme: 19 Eylül 2020 - 02:45

FUTBOO | Bundesliga'da yeni sezon tarihi bir skorla başladı. Bayern Münih, ilk maçta Schalke'yi 8-0 yenerken, heyecan bugün (19 Eylül Cumartesi) ve yarın (20 Eylül Pazar) oynanacak maçlarla devam edecek. 

Bu haftanın en önemli maçları, yayın programı, takımlardaki eksik oyuncular ve muhtemel 11'leri sizler için bir araya getirdik.                
                    
Bundesliga'da 1. hafta maçları ve muhtemel 11'ler;

19 Eylül Cumartesi
Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld 
Saat: 16:30
Yayın: -

Frankfurt: Trapp - Abraham, Hasebe, Hinteregger - da Costa, Kohr, Rode, Kostic - Kamada - Silva, Dost
Eksikler: N'Dicka, Willems 

Bielefeld: Ortega - Brunner, Pieper, Nilsson, Laursen - Prietl - Soukou, Consbruch, Hartel, Cordova - Klos
Eksikler: Voglsammer, Müller 


Union Berlin - Augsburg 
Saat: 16:30
Yayın: -

Union: Luthe - Friedrich, Knoche, Schlotterbeck - Trimmel, Prömel, Gentner, Gieselmann - Bülter - Ingvartsen, Teuchert
Eksikler: Endo, Ujah 

Augsburg: Gikiewicz - Framberger, Gouweleeuw, Uduokhai, Iago - Caligiuri, Khedira, Gruezo, Vargas - Finnbogason, Niederlechner
Eksikler: Moravek 

Köln - Hoffenheim 
Saat: 16:30
Yayın: S Sport 2

Köln: Horn - Ehizibue, Bornauw, Czichos, Horn - Skhiri, Hector - Drexler, Duda, Thielmann - Andersson
Eksikler: Jakobs, Kainz, Schmitz 

Hoffenheim: Baumann - Brenet, Posch, Bicakcic, Skov - Grillitsch, Vogt, Geiger - Baumgartner - Bebou, Kramaric
Eksikler: Hübner, Nordtveit, Stafylidis 

Werder Bremen - Hertha Berlin
Saat: 16:30
Yayın: A Spor

Bremen: Pavlenka - Gebre Selassie, Veljkovic, Moisander, Augustinsson - M. Eggestein, Erras, Klaassen - Sargent, Selke, Chong
Eksikler: Möhwald, Rashica, Toprak 

Hertha: Schwolow - Zeefuik, Boyata, Torunarigha, Plattenhardt - Tousart, Darida - Lukebakio, Cunha, Mittelstadt - Piatek
Eksikler: Ascacibar, Dilrosun

VfB Stuttgart - Freiburg 
Saat: 16:30
Yayın: S Sport +

Stuttgart: Kobel - Stenzel, Anton, Kempf - Wamangituka, Endo, Mangala, Sosa - Didavi, Castro - Kalajdzic
Eksikler: Gonzalez, Thommy 

Freiburg: Müller - Schmid, Lienhart, Heintz, Günter - Sallai, Santamaria, Höfler, Grifo - Petersen, Höler
Eksikler: Flekken, Haberer 
Borussia Dortmund - B. Mönchengladbach 
Saat: 19:30
Yayın: S Sport 2 / S Sport +

Dortmund: Bürki - Can, Hummels, Akanji - Meunier, Bellingham, Witsel, Hazard - Sancho, Reyna - Haaland
Eksikler: Schmelzer, Zagadou 

Gladbach: Sommer - Lainer, Elvedi, Ginter, Bensebaini - Kramer, Neuhaus - Wolf, Stindl, Hofmann - Thuram
Eksikler: Embolo, Lazaro, Poulsen, Zakaria 

20 Eylül Pazar
RB Leipzig - Mainz 
Saat: 16:30
Yayın: S Sport 2 / S Sport +

RB Leipzig: Gulacsi - Klostermann, Upamecano, Halstenberg - Mukiele, Sabitzer, Kampl, Angelino - Olmo, Hwang - Poulsen
Eksikler: Hartmann, Konate, Laimer, Martinez

Mainz: Zentner - Baku, St. Juste, Niakhate, Brosinksi - Barreiro, Latza - Burkardt, Boetius, Quaison - Mateta
Eksikler: Bell, Fernandes, Kunde

Wolfsburg - Bayer Leverkusen 
Saat: 19:00
Yayın: S Sport 2 / S Sport +

Wolfsburg: Casteels - Klaus, Lacroix, Brooks, Otavio - Schlager, Arnold - Steffen, Mehmedi, Brekalo - Weghorst
Eksikler: Guilavogui, Mbabu, Pongracic

Leverkusen: Hradecky - L. Bender, S. Bender, Tapsoba, Sinkgraven - Wirtz, Aranguiz, Demirbay - Amiri, Schick, Diaby
Eksikler: Paulinho 

YORUMLAR

  • 0 Yorum