Bundesliga'da 33. hafta dev bir maç

Bayern Münih şampiyonluğunu ilan etse de Bundesliga'da müthiş heyecan devam ediyor. Özellikle ikincilik ve küme düşme yarışında kaçırılmaması gereken maçlar var. İşte günün yayaın programı ve muhtemel 11'ler...

Bundesliga'da 33. hafta dev bir maç
20 Haziran 2020 - 00:25

Bundesliga’da Bayern Münih 30. Şampiyonluğunu hafta arasında kazansa da hem Avrupa potasında hem de ligde kalma potasında kıyasıya bir yarış devam ediyor.

Bundesliga’da 33. hafta maçları puanların çok yakın ve takımların durumlarının belirsiz olması nedeniyle aynı gün ve aynı saatte oynanacak.

İkincilik yarışı içindeki Borussia Dortmund, deplasmanda 3. sıradaki RB Leipzig’e konuk olacak.

İşte Bundesliga’da 33. hafta yayın programı ve muhtemel 11’ler

20 Haziran Cumartesi

Bayern Munich - Freiburg 

Yayın: TRT Spor

Saat: 16:30

Bayern: Neuer (c) - Odriozola, Pavard, Boateng, Hernandez - Kimmich, Goretzka - Müller, Cuisance, Coman - Lewandowski

Eksikler: Alaba, Davies, Tolisso 

Freiburg: Schwolow - Schmid, Lienhart, Schlotterbeck, Günter (c) - Kwon, Haberer, Höfler, Grifo - Waldschmidt, Höler

Eksikler: Gulde 

RB Leipzig - Borussia Dortmund 

Yayın: S Sport 2

Saat: 16:30

Leipzig: Gulacsi - Klostermann, Upamecano, Halstenberg - Mukiele, Sabitzer (c), Kampl, Angelino - Olmo, Werner - Schick

Eksikler: Laimer, Poulsen , Wolf 

Dortmund: Bürki - Piszczek (c), Hummels, Can - Morey, Witsel, Brandt, Guerreiro - Sancho, Haaland, Hazard

Eksikler: Akanji , Dahoud , Delaney , Hakimi , Zagadou 

Hoffenheim - Union Berlin 

Saat: 16:30

Hoffenheim: Baumann - Posch, Grillitsch, B. Hübner (c) - Kaderabek, Rudy, Samassekou, Zuber - Skov, Dabbur, Baumgartner

Eksikler: Belfodil 

Union: Gikiewicz - Trimmel (c), Friedrich, F. Hübner, Reichel - Prömel, Andrich - Malli, Ingvartsen, Bülter - Andersson

Eksikler: Polter, Ryerson 

Fortuna Düsseldorf - Augsburg 

Saat: 16:30

Fortuna: Kastenmeier - Zimmermann, Ayhan, Hoffmann, Suttner - Stöger, Bodzek, Berisha - Thommy - Skrzybski, Hennings (c)

Eksikler: Barkok, Fink , Wiesner 

Augsburg: Luthe - Framberger, Gouweleeuw, Uduokhai, Max - Khedira, Baier (c) - Bazee, Richter, Vargas - Niederlechner

Eksikler: Jedvaj 

Hertha Berlin - Bayer Leverkusen 

Saat: 16:30

Hertha: Jarstein - Pekarik, Boyata, Torunarigha, Plattenhardt - Grujic, Maier, Darida - Lukebakio - Piatek, Ibisevic (c)

Eksikler: Ascacibar , Dilrosun , Kalou, Kraft, Leckie , Mittelstadt, Rekik, Skjelbred , Wolf 

Leverkusen: Hradecky - Dragovic, S. Bender, Tapsobah, Sinkgraven - Baumgartlinger, Aranguiz - Diaby, Havertz (c), Bailey - Volland

Eksikler: Bellarabi, L. Bender 

Mainz - Werder Bremen 

Yayın: S Sport +

Saat: 16:30

Mainz: Müller - Baku, St. Juste, Niakhate, Brosinski - Kunde, Latza (c) - Öztunali, Boetius, Quaison - Mateta

Eksikler: Awoniyi , Zentner 

Bremen: Pavlenka - Gebre Selassie, Veljkovic, Moisander (c), Augustinsson - M. Eggestein, Vogt, Klaassen - Bittencourt, Osako, Rashica

Eksikler: Möhwald , Sahin 

Schalke - Wolfsburg 

Saat: 16:30

Schalke: Nübel - Kenny, Kabak, Oczipka (c), Miranda - Caligiuri, McKennie, Schöpf, Boujellab - Kutucu, Raman

Eksikler: Burgstaller , Bozdogan , Harit , Mascarell , Sane , Serdar , Todibo 

Wolfsburg: Casteels (c) - Mbabu, Pongracic, Brooks, Steffen - Gerhardt, Arnold - Victor, Schlager, Brekalo - Weghorst

Eksikler: Guilavogui , Mehmedi, Otavio , William 

Köln - Eintracht Frankfurt 

Saat: 16:30

Köln: Horn - Ehizibue, Bornauw, Czichos, Katterbach - Skhiri, Hector (c) - Drexler, Uth, Kainz - Cordoba

Eksikler: Risse 

Frankfurt: Rönnow - Abraham (c), Hasebe, Hinteregger - da Costa, Kohr, Rode, Kostic - Gacinovic - Silva, Dost

Eksikler: Fernandes , Kamada, Paciencia


Paderborn - Borussia Mönchengladbach 

Saat: 16:30

Paderborn: Zingerle - Dräger, Rumpf, Hünemeier (c), Collins - Holtmann, Ritter, Sabiri, Antwi-Adjei - Srbeny, Michel

Eksikler: Vasiliadis 

Gladbach: Sommer - Lainer, Ginter, Jantschke, Bensebaini - Kramer, Neuhaus - Herrmann, Stindl (c), Hofmann - Embolo

Eksikler: Elvedi , Johnson , Plea , Strobl , Thuram , Zakaria 

YORUMLAR

  • 0 Yorum