Burak Yılmaz'dan G.Saray derbisi için özel plan!

Beşiktaş'ta yapılacak olan seçimli kongreye kadar takımın başında duracak olan Burak Yılmaz, Galatasaray derbisine özel olarak hazırlanıyor.

Burak Yılmaz'dan G.Saray derbisi için özel plan!
11 Ekim 2023 - 11:16 - Güncelleme: 11 Ekim 2023 - 11:17
Beşiktaş millî aranın ardından dev derbide Galatasaray'la karşılaşacak ama takımda ve kulüpte kazan kaynıyor. Başkan Ahmet Nur Çebi ile dün görüşen Burak Yılmaz'ın seçime kadar takımın başında kalması kesinleşti. Hoca, böyle bir ortamda unutulmaz bir zafer elde etmek için kolları sıvadı.

Seçimden sonra takımın başına geçecek olan yeni teknik direktörün yardımcılığını yapması düşünülen Burak Hoca, Galatasaray karşısında elde edilecek galibiyetle antrenörlük kariyerinin başında unutulmaz bir zafer elde etmek için çok hırslı.

Birebir görüşmeler

Genç teknik adam, millî arada kendisini Ümraniye Nevzat Demir Tesislerine kapatmış durumda. Galatasaray'ın sezon başından itibaren oynadığı bütün maçları izleyen Yılmaz, Aslan'ı devirmenin planlarını yapıyor. Cimbom'un zaaflarını değerlendirmek için özel bir plan hazırlamaya şimdiden başlayan genç hoca, rakibinin gol yollarındaki etkili isimlerini de kilitlemeye çalışacak. Yılmaz aynı zamanda derbi öncesi oyuncularla birebir görüşmeler gerçekleştirerek motivasyonu da artıracak.

(Türkiye)

YORUMLAR

  • 0 Yorum