Çağlar Söyüncü ile devam!

Fenerbahçe yönetimi, ara transfer döneminde kiralık olarak kadroya katılan Çağlar Söyüncü'nün bonservisini almak için harekete geçti.

Çağlar Söyüncü ile devam!
20 Şubat 2024 - 10:57 - Güncelleme: 20 Şubat 2024 - 11:00
Bu sezon yarıştığı tüm kulvarlarda kupayı hedefleyen Fenerbahçe bunun için devre arası transfer dönemini de yoğun şekilde geçirmişti.

Devre arasında kiralık olarak gelen Çağlar Söyüncü için yönetim kararını verdi.

Bonservisi alınmak isteniyor

AS'ta yer alan habere göre Fenerbahçe, 27 yaşındaki Milli oyuncunun bonservisini almak için Atletico Madrid ile görüşme gerçekleştirecek.

Haberin detaylarında ise Çağlar Söyüncü'nün, Fenerbahçe'de kalmak isteyebileceği çünkü çocukluğundan beri desteklediği takım olması ve kız arkadaşının İstanbul'da yaşamasından kaynaklı olarak Fenerbahçe'de kalabileceği söylendi. Ayrıca düzenli olarak ilk 11'de oynayabilme ihtimali bulunduğundan Çağlar Söyüncü'nün de bu teklife sıcak bakabileceği söylendi.

Fenerbahçe de  gelecek sezondan itibaren değişecek yabancı kuralı sebebiyle Çağlar Söyüncü'yü mutlaka kadrosunda tutmak istiyor.

Kanarya, 27 yaşındaki milli savunma oyuncusunu bonservisiyle birlikte renklerine bağlayarak stratejik bir hamlede bulunmayı hedefliyor. 

4 maça çıktı

Devre arasında geldiği Fenerbahçe'de toplamda 4 resmi maça çıkan Çağlar Söyüncü bu karşılaşmalarda skor katkısı sağlayamadı.

(Sporx)

YORUMLAR

  • 0 Yorum