Çağlar Söyüncü'nün yeni takımı neresi olacak?

Premier League'de Leicester City forması giyen Çağlar Söyüncü'nün takımdan ayrılması bekleniyor. Milli futbolcu için son transfer iddiaları şu şekilde...

Çağlar Söyüncü'nün yeni takımı neresi olacak?
03 Ocak 2023 - 12:24 - Güncelleme: 03 Ocak 2023 - 12:44
Bu sezon Leicester City teknik direktörü Brendan Rodgers ile sorun yaşayan Çağlar, formasından uzak kaldı. Brendan Rodgers, yeni sezonda gorma giymekte zorlanan millî stoperin seviyesini yetersiz bulduğunu medya karşısında dile getirmişti.

Yaz transfer döneminin son günlerinde Leicester City'de mutsuz olan Çağlar Söyüncü için Galatasaray ve Fenerbahçe devreye girmişti. Ancak milli futbolcu, kariyerine Avrupa'da devam etmek istediği için iki takımın ilgisine de teşekkür ederek reddetti.

Çağlar Söyüncü için yeni aday

Milli oyuncunun devre arasında takımdan ayrılabileceği konuşulurken bir dünya devi devreye girdi. Çağlar Söyüncü için Atletico Madrid'in yüksek ilgisi bulunduğu söylenirken bu transferde İspanyol ekibine bir rakip çıktı.

Milli futbolcuyla ilgilenen takımlar gün geçtikçe artıyor. Son olarak Inter, Leicester City'de yeteri kadar süre alamayan Çağlar Söyüncü ile ilgileniyor. İtalyan ekibinin devre arasında Çağlar Söyüncü için bir girişimde bulunacağı belirtiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum