Cengiz Ünder kararını verdi! Galatasaray ve Beşiktaş...

Türkiye'den Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer hedefleri arasında yer alan Cengiz Ünder, geleceğine dair kararını verdi.

Cengiz Ünder kararını verdi! Galatasaray ve Beşiktaş...
21 Mart 2023 - 14:21
Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer hedefi olan Cengiz Ünder, kariyer planlamasını yaptı. Geçtiğimiz sezon Marsilya'nın en etkili ismi olan ancak Igor Tudor'un gelişiyle son derece sancılı bir süreç geçiren Cengiz Ünder, son haftalarda yeniden formayı kaptı.

Cengiz Ünder Türkiye'ye dönmek istemiyor

Tudor'un ilk haftalarda gözden çıkardığı Cengiz Ünder o dönem ayrılık kararı alırken, Galatasaray ve Beşiktaş oyuncu için yoğun girişimlerde bulundu. Türkiye'ye dönmeyi düşünmeyen, kariyerini Avrupa'da sürdürmek isteyen Cengiz Ünder, Galatasaray ve Beşiktaş'ı reddetti.

Planını yaptı

İlerleyen haftalarda hocasıyla arasını düzelten Cengiz Ünder, performansını da yukarı çekince formasını yeniden kaptı. Son dönemde ilk 11'in banko isimlerinden biri haline gelen Cengiz Ünder, kariyer planlamasını da yaptı.

Cengiz Ünder 'devam' dedi

Marsilya ile sezon başında 3 yıllık sözleşme yapan Cengiz Ünder, Fransız deviyle devam kararı aldı. Sezon sonunda birçok takımın teklif götürmesi beklenen milli futbolcu, kendisine seviye atlatacak birinci sınıf bir kulüpten teklif almaması durumunda yoluna Marsilya'da devam edecek.

2022-23 Sezonu karnesi

Düzenli forma şansı bulduktan sonra skor katkısını da artıran Cengiz Ünder, Ligue 1'de çıktığı 27 maçta 2 gol, 4 asistlik istatistik yakaladı.

(Akşam)

YORUMLAR

  • 0 Yorum